10 Kasım 2015 Salı

Scorp Hesap Silme

scorp-hesabi-silme

Scorp hesabı silme sayfamızda bu sosyal medya uygulamasından hesabını nasıl sileceğinizden bahsedeceğiz. Daha önce Scorp şifremi unuttum sayfamızda, parolasını hatırlayamayanlara yardımcı olmuştuk. Bu sayfamızda da hesabınızı nasıl kapatacağınızdan bahsetmek istiyoruz.

Scorp Hesabı nasıl silinir ?


Scorp uygulamasında Profil kısmından Ayarlara girdiğinizde karşınıza sadece Kurallar ve Çıkış yap yazısı çıkmakta. Scorpapp.com adresinden bilgisayar üzerinden giriş yaptığınızda ise Ayarlar kısmında sadece My profile seçeneği yer almakta. Direk olarak hesap silme linki veya seçeneği yok. Ama iletişim kurarsanız size yardımcı olacaktır. Buraya tıklayarak Scorp iletişim kısmına ulaşınız.

Ad soyad, eposta, telefon kısmını girdikten sonra KONU kısmına hesap silme yazabilirsiniz. Mesajınız kısmına da Scorp hesabınızı silmek istediğinizi nedeni ile birlikte belirtin ve GÖNDER butona tıklayınız.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

11 yorum:

 1. Silinmesini istiyorum

  YanıtlayınSil
 2. Hesap kapatılsın.

  YanıtlayınSil
 3. Scorp hesabımı silermisiniz

  YanıtlayınSil
 4. Denedim ama scorp hesabımı kapatıyorum

  YanıtlayınSil
 5. Hesabimi silermisiniz

  YanıtlayınSil
 6. arkadaslar merhaba , ben hesabımı silmek için support@scorpapp.com ve info@scorpapp.com adreslerine mail attım ingilizce olarak . içeriğine ad ,soyad ,email, telefon, kullanıcı ismi bilgilerimi detaylı olarak yazdım . yaklaşık 5 dakika sonra hesabıma giriş yapmayı denedim ve banlandığımı gördüm . kullanan başka bi arkadaşımdan kullanıcı adımı kontrol ettirdim ve böyle bir kullanıcı bulunamadı yazdığını söyledi . verdiğim mail adresleri hiçbir internet sayfasında yazmıyo , hiçbir arama motorunda da yok . ben düz mantık kullanarak bu adreslere mail attım ve işe yaradı .kısacası ben kurtulabildim .insallah faydam dokunmuştur :)

  YanıtlayınSil
 7. scorp hesabim kapatılsın

  YanıtlayınSil
 8. Scorp hesabımı kapatirmisiniz

  YanıtlayınSil
 9. utku karabacak30 Aralık 2016 06:59

  scorp hesabımı kapatın lutfen

  YanıtlayınSil
 10. utku karabacak30 Aralık 2016 06:59

  hesabımı kapatın lutfen

  YanıtlayınSil
 11. Hesabımı silmek istiyorum

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon