Scorp Android Uygulamasında Video Nasıl Çekilir ?

scorp-video-ekleme

scorp-video-ekleme

Scorp Android uygulaması bir üniversite arkadaş grubu tarafından yapılmış ve kısa bir sürede oldukça sevilmeye başlandı. Son günlerde ise Beyaz Show ve Okan Bayülgen’in programında da bahsedilmesi ile oldukça duyulmaya başlandı.

İnsanlar üye olduktan sonra ana sayfada konu başlıkları ile alakalı videoları görmekte ve bu videoları izleyebilmekte. Ancak Scorp uygulamasında yorum yapma özelliği bulunmamakta. Uygulama ilk çıktığı zamandan bu yana kadar sadece iPhone cihazlarda video çekme desteği veriyordu. Yapılan son güncelleme ile Android cep telefonlarınızdan da Scorp videosu çekebilirsiniz. Sadece iPhone’da video çekme özelliği olmasına karşın günlük 15 bine yakın video yüklendiği söyleniyor. ( Android ile 3 katlanır bence )

Scorp’da video nasıl eklenir ?

İlk olarak Scorp uygulamasını açınız ve sağ altta yer alan kamera ikonuna dokunun. Ardından konu başlığına uygun videonuzu çekebilirsiniz.

scorp-video-nasil-eklenir

4 thoughts on “Scorp Android Uygulamasında Video Nasıl Çekilir ?

  1. Hdhd Reply

    Ama ben video çekiyorum bi türlü kamerayı donduramıyorum dondurma tuşu yok nerden donduruluyor

  2. Utku Reply

    Scorp un kamerası kapalı alanda cok karanlık çekiyor. Güneş olan (açık havada) bir yerde düzeliyor.evde video çekemiyorum ve scorp çekmek için dışarı çıkmak zorunda kalıyorum.lütfen yardımcı olun veya sorunun neden kaynaklı oldugu hakkında bilgi veriniz…kısa sürede dönüş yapmanız dileğiyle teşekkür ederim.

    TELEFON: LG K10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.