Periscope yorumları kapatma

periscope yorum gizleme

Periscope uygulaması gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmakta ve kullanıcı sayılarının artması ile bir takım sorunları, kullanıcılar çözmek istiyor. Bugün maillerimi kontrol ederken bir kullanıcımızdan gelen ” Periscope Android uygulamasında yorumlar nasıl kapatılır” şeklinde soru gözüme takıldı.

Hemen periscope sayfasından uygulamayı indirdim ve kendime güzel bir profil açtım ( belki fame olurum : ) ). Ardından biraz inceleme yaptım ve yorumların nasıl kapatılacağını dair ipuçları aradım ve çoğu kullanıcının da bundan habersiz olduğunu gördüm. Periscope yorumları kapatma ipucumuz aşağıda yer almakta.

Periscope’da Yorumlar nasıl Gizlenir ?

Videolu anlatım:

Android:

Periscope uygulamasında yayın açık iken aşağıdan yukarıya doğru kaydırma işlemi yapıyoruz. Bu kaydırma işleminin ardından açılan pencereden ” Sohbeti gizle ” seçeneğine dokunuyoruz. Ardından yorumlar sadece o kişinin yayınında gizlenecektir. Periscope yorumları gizleme işlemi bu kadar. Başka sorunuz var ise İLETİŞİM sayfamızdan mail atabilirsiniz veya Periscope ile ilgili ise alt kısımda yorum iletebilirsiniz.

periscope yorumları kapatmaperiscope yorum gizleme

iPhone’da Periscope yorumları nasıl gizlenir ?

iOS cihazlarda periscope yorumlarını kapatabilmek içinde sağ alt kısımda yer alan izleyen kişi sayısı kısmına dokunun. Açılan pencereden “Sohbeti gizle” seçeneğine dokunun.

One thought on “Periscope yorumları kapatma

  1. SeratCelikten Reply

    meraba kardeş sana işim düştü. periscope yi yaklaşık bir yıldan fazladır kulanıyorum ama yayın yaparken benim takip etiğim kişilerden başka hiç kimse bana sohbet olan kısımda yorum yazamiyor . bunun için baya uğraştım baya forum sitelerine baktım ama bulamadım bunu nasıl hal edebilirim yardımcı olursan sevinirim. teşekürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.