20 Kasım 2015 Cuma

Periscope "Giriş Yapılıyor" Hatası

periscope-giris-yapiliyor-takildi

Periscope giriş yapılmıyor. Wifi üzerinden Periscope uygulaması açılmıyor diyen kullanıcılarda Yükleniyor yazısında takılı kaldı diye sitemde bulunuyorlar. Periscope uygulaması 20 Kasım 2015 sabahı itibari ile açılmamaya başladı. Periscope uygulamasının açılmaması ile bir çok kullanıcı ayarlar kısmından uygulamanın ön belleğini ve verilerini temizledi.

Periscope Giriş yapılıyor çözümü


Bu işlemden sonra periscope hesabınızdan çıkış yapılmakta. Periscope uygulamasını tekrar açtığınızda k.adı şifre sormakta. K.adı şifre girdikten sonra Uygulamaya izin ver butonuna dokundunuz.

Uygulamaya izin verdikten sonra Periscope uygulaması Giriş yapılıyor... ekranında takılı kalıyor donuyor giriş yapmıyor. Eğer Periscope uygulamasından kaynaklı bir sorun olsaydı kısa sürede çözülürdü ancak sorun bu sefer ciddi gibi. DNS değiştirme işlemi periscope girmenize yardımcı olabilir.

Periscope giriş yap sayfamızda daha öncede Periscope açılmıyor neden açılmıyor sayfamızda sizlere bilgi sunmuştuk. Şimdide bir çok kişinin Play Store'da dile getirdiği gibi Giriş yapılıyor hatası geliyor ve kullanıcılar bunun için çözüm yolları aramakta.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

3 yorum:

  1. Perscopa göremiyorum giriş yaptığımda bir pencere açılıyor ve ben robot değilim diyor ondan sonra resim butonları açılıyor tikliyorsun ve atla diyor deneme bittikten sonra açılmıyor sadece ekran beyazlanip kalıyor nasıl görebilirim yardımcı olursanız sevinirim

    YanıtlayınSil
  2. Perscopa göremiyorum giriş yaptığımda bir pencere açılıyor ve ben robot değilim diyor ondan sonra resim butonları açılıyor tikliyorsun ve atla diyor deneme bittikten sonra açılmıyor sadece ekran beyazlanip kalıyor nasıl görebilirim yardımcı olursanız sevinirim

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon