29 Kasım 2015 Pazar

Lovoo Hesap Silme - Lovoo Hesap kapatma

Son günlerde artan Arkadaşlık uygulamaları gün geçtikçe oldukça çoğalmakta ve aralarından sadece ilgi çekenler sıyrılarak nadirde olsa başarıya ulaşabiliyorlar. Sosyal kategorisinde yeni bir Arkadaşlık uygulaması gün yüzüne çıktı ve Lovoo ismi ile kullanıcılara sunulmaya başladı.

Lovoo uygulaması yakınlarında arkadaş bulmak isteyenlerin değerlendirebileceği bir uygulama olarak gözlere çarpıyor. 40 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile Android cep telefonunuzdan tek dokunuş ile arkadaş arayabilirsiniz. Flört radarı aracını kullanarak yakınlarında bulunan arkadaşları arayarak bulabilir ve arkadaş edinebilirsin. Lovoo gmbh tarafından Sosyal kategorisine eklenen bu uygulamada, üyelik silme, üyelik kapatma, hesap silme işlemleri oldukça basit bir hal almakta.

Lovoo uygulamasını biraz incelediğimde sana benzeyen kişileri bul mantığı ön plana çıkmış. Yani her üye olan ile arkadaş olmaktansa senin hobilerine, ilgi duyduğun alanlara yakın olan kişileri takip etmeniz istenmiş. Örneğin gitar çalıyor iseniz uygulama içerisine hobilerini ekledikten sonra sana gitar çalan kişiler önerilecek ve onlarda da sen aktif olarak görüneceksin. Uygulamaya ilk üye olduğunuzda size 155 kredi vermekte. Şimdi vip ol kısmından aylık vip üyelikler satın alabilirsiniz.

Lovoo'ya üye olduktan sonra ana sayfanın sağ kısmında "Bu şekilde sana daha çok yazacaklar:" şeklinde tavsiyeler sunulacak. Profil resmi yükle, e-posta adresini onayla, Profili doğrula, İlgi alanlarını belirt, 3 kişiyi takip et gibi adımları takip ettiğinizde sizin profiliniz diğer kişilere daha verimli olarak tavsiye edilebilecek. Keşfet kısmında ise sizin ilçenizde ve ilinizde size yakın olan kişiler liste halinde bulunmakta. Yukarıda belirttiğim bu şekilde sana daha çok yazacaklar kısmını tamamlamadan kişilere mesaj atamıyorsunuz.

Lovoo hesabı nasıl silinir ?


Lovoo web sitesinden ve Android uygulamasından hesap silmek için lovoo.com adresine girmeniz gerekiyor. Bu adrese girince aşağıda ki resimde olduğu gibi sağ üstte Ayarlar ikonuna tıklayınız. Ayarlar ikonuna tıkladıktan sonra tekrar ayarlar seçeneğine tıklayınız. Bu kısımda sizin hesabınız karşınıza çıkacak ve bu kısımdan HESABIM bölümünde yer alan Hesabı sil seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

lovoo-hesap-silme

Hesabınızı sildikten sonra "LOVOO hesabını gerçekten silmek istiyor musun? Bu adımı daha sonra geri alman mümkün değil." şeklinde bir uyarı gelecek. Bu uyarıyı okuduktan sonra gerçekten silmek istiyorsanız Tamam seçeneğine tıklayınız.

lovoo-hesap-kapatma

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

4 yorum:


EmoticonEmoticon