22 Kasım 2015 Pazar

Keyifli Bir Futbol Oyunu - Score! Hero Android oyunu

score-hero

Bugün Pazar günü Play Store üzerinden keyifli oyunlara bakınırken dikkatimi Score! Hero oyunu çıktı. Görsellerine biraz göz gezdirdim ve denemek için indirip yükledim.

Oyun ilk açıldığında ülke takımınızı seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz. Oyunda Türkçe dil desteği bulunmakta ve spikerde var ancak spiker Türkçe değil. Oyunda ilk olarak eğitimleri tamamlamalısınız. Eğitimler ilk olarak 16'ya kadar gitmekte. Her görevde farklı bir gol organizasyonu deniyorsun. Oyun diğer futbol oyunları gibi ilerleyip gol atma gibi değil. Her oyuncunun ayağına top geldiğinde oyun duruyor ve parmağın ile topun gideceği hedefi çizmen gerekiyor. Tıpkı aşağıda ki görselde olduğu gibi.

score-hero-android score-hero-indir

Oyunda ki sesler, grafikler ve oynanabilirlik gayet iyi olmuş ancak bir noktasını beğenmedim. Oyunda çok fazla deneme yaptığınızda oyuncunuzun gücü bitiyor ve 15 dk beklemeniz gerekiyor ama satın alma işlemi yaparsanız gücünüz hemen yerine geliyor. Sonuçta bir yerden para kazanmaları lazım tamam kabul ancak 15 dk'da biraz uzun olmuş gibi. Görevleri yerine getirdikçe Sezonlar ilerlicek ve eğitimin başarı ile sonuçlanacak. Score hero indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon