Header Description

LightBlog

Breaking

15 Kasım 2015 Pazar

Instagram Kişi Engelleme ve Engeli Kaldırma

Instagram fotoğraf merakı olan kullanıcılar için kullanabilecek güzel uygulamalardan birisidir. Arkadaşlarınızın gezdiği yerlerde çektiği fotoğrafları inceleyebilir veya kendinize ait çektiğiniz fotoğrafları diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Ancak bazen rahatsız eden olabilir veya bir kişiyi görmek istemeyebilirsiniz.

Bu içeriğimizde Instagram'da bir kişiyi nasıl engelleyeceğinizden ve bu engellediğiniz kişinin engelini nasıl kaldıracağınızdan bahsedeceğiz. Aslında ınstagram engellenen kişiler listesi olsa tadından yenmez ancak yapmamışlar. instagram engelli kişileri görme yöntemi liste halinde bulunmamakta. Tek çare olarak engellediğiniz kişileri aklında tutmanız gerekmekte.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: instagram hesap silme

Instagram'da kişi nasıl engellenir ?


Engellemek istediğiniz kişinin profil sayfasına giriş yapınız. Ve sağ üstte yer alan 3 nokta üst üste olan menüye dokununuz. Açılan pencereden Engelle butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Instagramda kişi engelleme kaldırma


Facebook'ta olduğu gibi engellenenler listesi maalesef bu uygulamada yer almamakta. Tek yapmanız gereken engelini kaldırmak istediğiniz kullanıcını arama kısmından aramak. Engelli olan kişinin profilini açtıktan sonra sağ üstte 3 nokta üst üste olan menü tuşuna dokunuz. Açılan pencereden Engellemeyi kaldır seçeneğine dokunursanız o kişinin engeli kalkmış olacaktır. ınstagramda engellenen kişiler maalesef ki liste şeklinde yer almamakta. Keşke liste halinde yer alsa da daha önce ki engellediğimiz ama unuttuğumuz kişilere son bir şans verebilsek.

instagram

instagramda engellenen kişileri görme, kişiler nasıl bulunur