26 Kasım 2015 Perşembe

Facebook Profil Fotoğrafına Takım logosu ekleme (Gameface)

Gameface özelliği ile Facebook fotoğrafınızın alt kısmına takım logosu ekleyebilir ve takımını profilinde destekleyebilirsin. İlk olarak sadece Türkiye'den Fenerbahçe takımı yer almakta. Bunlara ek olarak diğer ülkelerin takımları yer almakta. Eğer yabancı takımlardan beğendiğiniz desteklediğiniz var ise onları da yapabilirsiniz.

Facebook Gameface nasıl kullanılır ?


Facebook profil resmine takım logousu koyma özelliğine buradan ulaşabilirsiniz. Bu sayfaya girdiğinizde Maç Yüzünü Göster Tuttuğun spor takımına desteğini göstermek için profil resmini değiştir. sayfası gelecektir. Burada profil resminiz otomatik olarak solda çıkacaktır. Sağ kısımdan liglere ulaşabilir ve takımlara ulaşabilirsin. En altta yer alan Süper lig kısmında Fenerbahçeyi seçebilirsiniz.

facebook-profil-resmine-fenerbahce

Bu kısımda Resmi değiştir kısmından başka bir resminizi de seçebilirsiniz. Aşağıda ki uzun çizgiden fotoğrafınıza yakınlaştırma uzaklaştırma yapabilirsiniz. Şundan sonra eski profil resmine dön kısmından bu takım logolu fotoğrafınızın ne kadar süre duracağını seçebilirsiniz. Ayarladıktan sonra en son Profil resmi olarak kullan seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Facebook takım logosu ekleme özelliğine Beşiktaş takımı da eklendi. Süper Lig kısmında Fenerbahçe'nin yanında Beşiktaş takımının da logosunu görebilirsiniz.

facebook-profil-resmine-bjk-logo

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

7 yorum:


EmoticonEmoticon