16 Kasım 2015 Pazartesi

Bip Sesli ve Görüntülü arama nasıl yapılır ?

bip-sesli-arama

Bip indir sayfamızda Turkcell tarafından sunulan mesajlaşma uygulamasını sizlere sunmuştuk. Kaybolan mesaj, yaratıcı caps özelliği ve ilginç çıkartmaları ile kısa sürede oldukça sevilen bip, Turkcell kullanıcılarına da hediye GB vermeyi unutmadı.

Bip uygulamasına gelen sesli ve görüntülü arama özelliği sayesinde uygulama içerisinden dilediğiniz kişiyi arayarak görüntülü konuşabilirsiniz.  Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretisiz gönderebilirsiniz. Ülkemizde WhatsApp tarzı bir uygulama neden popüler olmasın ki ? Bence destek vermeliyiz.

Bip Sesli ve Görüntülü arama


Öncelikle bip uygulamasını açınız. Açtıktan sonra sol üst kısımda yer alan Sohbetler yazısının yanında yer alan 3 çubuklu menü butonuna dokunuz. Açılan pencereden Aramalar seçeneğine dokununuz. Ardından arama ekranından sağ üstte ki + butonuna dokununuz. Açılan listeden aramak istediğiniz kişiyi seçin ve hemen arayın. Bu kadar basit.

bip-arama-yapma

Bip indir


Buraya tıklayarak Bip Messenger'ın son sürümünü cep telefonunuza indirip yükleyebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

5 yorum:

 1. sssssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaağğğğğğğğğğğğğğğğooooooooooooooooolllllllllllllluuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnn

  YanıtlayınSil
 2. Pardon klavyeye oturdunuz sanırım

  YanıtlayınSil
 3. Arama özelliği aktif değil diyor nasıl yapmalıyım

  YanıtlayınSil
 4. Ne salaksınız hepiniz yazılan yorumlardan belli

  YanıtlayınSil
 5. telefon numaranız güncel mi? Onu kontrol edebilirsiniz
  Profil-Ayarlar-Hesabım orda yazıyor numara

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon