Badoo Hesap Silme / Badoo üyelik kapatma

Badoo-silme

Badoo-silme

Badoo hesabı nasıl silinir diyen üyeler için Badoo hesabı silme sayfamızı hazırladık. Artık internette neredeyse üye olmadan erişilemiyecek noktalar sınırlı bir hale geldi. Gerek web sitesi olsun gerek Android haberleşme uygulamaları olsun bir çok yer üyelik istemekte. Üye olmak zor değil ancak sonrasında bu üyeliklerden gelen bildirim, yenilik, hatırlatma gibi e-mailler can sıkıcı olabiliyor.

Bazı Android uygulamalarına üye olduktan sonra uygulamayı beğenmezseniz uygulamayı kaldırıyorsunuz ancak bu uygulamaları kaldırmanız o uygulamada ki üyeliğinizin kapanacağı anlamına gelmez. Badoo hesap silme sayfamızda sizlere bu konuyu hatırlatmak istedik. Eğer üye olduğunuz bir uygulamayı silerseniz üyeliğiniz silinmez ve başkası sizi o uygulama içerisinde aradığında sizin profiliniz karşısına çıkabilir.

İnsanlar artık internet çağında yaşadığımız şu zamanlarda yeni arkadaşlıklar kurmak için interneti kullanıyor. Badoo’da arkadaş edinmek isteyenler kullandığı sitelerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. İlgi alanlarınıza göre yeni arkadaşlıklar kurabildiğiniz, oyunlar oynayabildiğiniz Badoo sitesinde, badoo üyelik iptali yapabilirsiniz.

Badoo üyelik silme, hesap kapatma işlemleri diğer sitelerde olduğu gibi oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilmekte.

Badoo Hesabı nasıl silinir ?

Badoo hesabı kapatmak için Badoo hesap silme linkine ihtiyacınız var. Direk olarak hesap silme linki yok çünkü badoo yeni tasarımı ile 2016 yılına giriş yapacak gibi.

İlk olarak Badoo.com üzerinden hesabınıza giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sol üstte bulunan kısımdan kendi profilinizin adına tıklayarak Badoo profil kısmına ulaşmanız gerekmekte.

badoo-hesabi-silme-2016

Ulaştıktan sonra Badoo profil kısmından sağ üstte yer alan ayarlar ikonuna tıklamanız gerekmekte. Bu ayarlar ikonuna tıkladıktan sonra Badoo ayarlar kısmı gelecektir. Bu açılan pencereden en aşağıya inin ve Hesabı sil yazısına tıklayın. Ardından neden ayrılıyorsun gibi sorular yöneltecektir size uygun olanı seçip devam et yazısına tıklayın.

badoo-hesap-nasil-kapatilir

badoo-uyelik-silme

“Badoo Hesap Silme / Badoo üyelik kapatma” üzerine 7 yorum.

Bir cevap yazın