27 Kasım 2015 Cuma

Acapella Mobil Uygulaması

acapella

Ekin Beril ile başlayan Acapella çılgınlığı bir çok kişiyi sürüklemeye başladı. Instagram üzerinden paylaştığı klipler ile güzel sesini çoğu kişiye duyuran Ekin Beril, bu videoları ile bir çok kişide merak konusu uyandırdı. Bu merak konusu olan şey ise Ekin Beril bu müzik videolarını ses ile nasıl yapıyordu ? Acapella Uygulaması indir, nasıl kullanılır, Android için Acapella uygulaması.

Artık bu sorunun cevabı iOS cihazlarda çözülmüş oldu. iPhone uygulaması ile artık sizde cep telefonlarınızda farklı videoları birleştirerek farklı sesleriniz ile müziğin sesini oluşturabilirsiniz. İlk olarak iTunes üzerinden yayınlanan bu uygulamayı bu adresten telefonunuza yükleyebilirsiniz. Android için kısa sürede geleceğini tahmin ediyorum.

Acapella Uygulaması Nasıl Kullanılır ?


Uygulamayı iPhone cihazınıza yükledikten sonra açın. Ardından Play Tempo kısmını açık yapın ve o kısmın hemen altında yer alan 1/4, 2/4, 3/4 , 4/4 seçeneklerinden birini seçin. Bu ekran başına düşen video karesini ifade etmekte. Alt kısımdan ise hızı seçerek videonuzu çekmeye başlayabilirsiniz. Yaptığınız bu videoları Instagram, Facebook, Twitter, Vine, Youtube gibi sosyal ortamlarda paylaşabilirsiniz.

acapella

Üstte ki görselde göründüğü gibi bir çok video kısmından oluşan sesinizi ve görüntünüzü birleştirerek bir video haline getirebilirsiniz. Altta ki kırmızı buton ile videonuzu çekmeye başlayabilir ve bu videoyu da diğer arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ancak bazen bazı müziklerin kliplerini yapmak zor olabiliyor, biraz uğraşırsanız daha kolay yapabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon