21 Ekim 2015 Çarşamba

Youtube Red Nedir ? Youtube Ücretli Üyelik

youtube-red

Youtube, gerek video izlemek gerek müzik dinlemek için tercih edilen video sitelerinden birisi. Her teknoloji ile bir arada olan firmalar yaptığı yenilikler ile bu sektörde adından söz ettirmeye çalışıyor. Youtube'da 2016 yılını yenilik yaparak karşılamak istemiş ki karşımıza Youtube Red özelliği ile geldi.

Uzun zamandır Türk ve Yabancı site ve forumlarda konuşalan Youtube paralı üyelik Youtube Red ile mümkün olacak. Youtube üzerinde videonun altında yanında ve videonun arasında Reklamı geç şeklinde ki reklamlardan sıkılanlar için bu iyi bir haber olacak gibi.  Ayrıca Android telefonlarda işkence haline gelen Youtube videolarının arka plana atılamama sorunu Youtube red ile çözülecek.

Youtube Red Mobil ve Masaüstü özelliği 28 Ekim tarihinde ilk olarak Amerika'da gün yüzüne çıkacak. Youtube Red üyeliği için aylık 10 dolar ödeyeceksiniz. Youtube Red üyeliğinizi Android cep telefonlarında da kolayca kullanabileceksiniz. Peki bu 10 dolar bana ne gibi ayrıcalıklar sunacak diyebilirsiniz. Hemen açıklayalım. Paralı üyelik ile videoları reklamsız izleyebilecek, çevrimdışı olsanızda videoları izleyebilecek dilerseniz de izlediğiniz videoları telefonunuza veya bilgisayarınıza kayıt edebileceksiniz. Ayrıca ayrıcalık bu kadarla sınırlı değil. Youtube Red üyelerine aralarında PewDiePie'ında olduğu 10 kişilik özel yayıncının ekstra videoları olacak. Youtube Red çıktığında Youtube Red üye ol gibi sayfalar olacaktır.

Kaynak: http://youtube-global.blogspot.com.tr/2015/10/red.html

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon