1 Ekim 2015 Perşembe

Vodafone Smart 6 Format Atma

Vodafone, son yıllarda çıkardığı Akıllı telefonlar ile, Android pazarına hızlı bir giriş yaptı. Vodafone Smart 6 modeli ile kullanıcılaırn beğenisine sunulan yeni modelde 5.5 Full HD Ekran, 13 MP Arka kamera, Qualcomm işlemci, 2 GB RAM, 3000 mAH batarya ve Android 5.0.2 Lollipop sürümü yer almakta.

Kullanıcılar için 899 TL Fiyat etiketi ile sunulan Vodafone Smart 6 cep telefonuna dilerseniz Vodafone bayilerinden konuşma kampanyaları ile de sahip olabilirsiniz. Özelliklerinden bahsettiğimiz bu cep telefonuna format nasıl atılır birazda ondan bahsedelim isterseniz.

vodafone-smart-6

NOT: Cep telefonunuza format atmadan önce tüm verilerinizi yedekleyin ve şarjınızın en az %60'dan aşağı olmamasına dikkat ediniz.

Vodafone Smart 6 Fabrika ayarları


Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla seçeneğine ulaşıp seçerseniz cep telefonunuz fabrika ayarlarına geri dönecektir. Ama cep telefonunuz hiç açılmıyor veya tam format atmak istiyorsanız aşağıda ki sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.

Vodafone Smart 6 Format nasıl atılır


Öncelikle telefonunuz kapalı değil ise kapatınız. Zaten açılmıyorsa bu adımı geçiniz.
Telefon kapalıyken Ses açma tuşuna basılı tutun, basılı tutarken Güç(Power) tuşuna basınız.
Bu 2 tuşa basılı tutarken ekranda seçenekler çıkacaktır, çıktığında tuşları bırakabilirsiniz.

Gelen seçenekler arasından Ses kısma tuşunu kullanarak Wipe Data/Factory Reset seçeneğinin üzerine geliniz ve Güç(Power) tuşuna basınız.
Ardından Ses kısma tuşu yardımıyla Yes seçeneğini seçip Güç(Power) tuşuna basınız.
Gelen ekranda Reboot System Now seçeneğini seçip Güç(Power) tuşuna basınız.
Bu işlemleri sırası ile doğru bir şekilde yaptıysanız Vodafone Smart 6 Format Atma işleminiz başlamış olacaktır. İyi kullanmalar dileriz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon