7 Ekim 2015 Çarşamba

Twitter Moments Özelliği Ne Anlama Geliyor

Dünyada oldukça kullanılan Sosyal ağlardan biri olan Twitter, Moments isminde ki yeni özelliğini duyurdu. Peki nedir Bu moments, gerek var mıydı, neye hizmet ediyor ve bu özellikle ne gibi yenilikler karşımıza çıkıyor. Bu sayfamızda sizlere bunları açıklayacağız.

Twitter Moments ( anlar ) özelliği sayesinde takip etmediğiniz kişilerin bile katıldığı trend konuları bulabilirsiniz. Dünyada o an ne popülerse o etikete dair tweetlere,giflere,videolara ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Twitter uygulamasının altında orta kısmında yer alan yıldırım ikonuna dokunarak Twitter Moments kısmına geçiş yapabilirsiniz.

Hikayeler gün içerisinde karşınıza çıkmakta ve dilerseniz Spor,eğlence gibi kategori bazlı Moments gösterimi de yapabiliyorsunuz. Gün bitimine doğru bu momentsler yerini ertesi gün ki trend konulara bırakacaktır. Moments kısmının içindeyken bu trend konuların üzerine dokunarak sizde katılabilirsiniz. İsterseniz retweet yapın isterseniz de favorilerinize ekleyin. O an ki popüler konuları Twitter Moments ile takip edin ve dünyada ki olaylara sizde katılın.

twitter-moments

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon