27 Ekim 2015 Salı

Swarm Arkadaş Gizleme

swarm-arkadas-listesi-gizleme

Swarm uygulaması ile gittiğiniz mekanları checkin yaparak arkadaşlarınıza bildirebilirsiniz. Mekanları ziyaret ettiğinizde konum bulma özelliği sayesinde konum bildirimi yapabilirsiniz ve diğer arkadaşlarınız ile bu konumuzu paylaşabilirsiniz.

Swarm uygulamasından sıkılmış iseniz Swarm hesap silme sayfamıza göz atabilirsiniz. Yok sıkılmadım diyorsanız size bilgi vermeye devam edelim. Swarm üzerinden diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi paylaşım yapabilmeniz için Swarm arkadaşlarına ihtiyacınız var.

Swarm'da Arkadaş listesi nasıl gizlenir ?


Diğer bazı sosyal ağ uygulamalarında ve sitelerinde hesabınızda ekli olan Arkadaşları gizleyebiliyorsunuz. Ancak Swarm mesaj silme konusunda olduğu gibi Arkadaş listesi gizleme olayı da es geçilmiş. Hesabınıza eklediğiniz arkadaşlar hakkında seçici olun çünkü arkadaş listeniz başkası tarafından görünebilmekte. Arkadaş listenizi oluştururken seçici davranın, akrabalarınız falan ziyaret etmesin : )

Şimdilik bu konu hakkında bir gelişme yok. Ancak belki 2016 Swarm güncellemelerinde bu konu hakkında bir çalışma veya ek özellik gelebilir diye umut ediyorum. Swarm mesaj silme özelliği de beklenen özellikler arasında.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon