3 Ekim 2015 Cumartesi

Samsung Galaxy J2 Format Atma

Samsung, Galaxy modellerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Samsung Galaxy j2 modeli ile 2015 yılının sonlarını da boş geçirmek istemeyen Samsung, bu modeli ilk olarak Hindistan'da satışa sunacak.

samsung-galaxy-j2-format-atma

Samsung Galaxy J2 özellikleri

Samsung Galaxy J2, 4.70 inc ekran, 1.3 GHz işlemci, 1 GB Ram,540x960 pixels ekran ve 2000 mAH batarya özellikleri ile geliyor. Android'in 5.1 versiyonunun yer verileceği bu telefonda yer alan Ultra Data Saving özelliği ile oldukça iyi bir RAM tasarrufu yapılması bekleniyor.

Özellikle giriş seviyesinde telefon isteyen, parası az olsun ama Android olsun diyenler, Yada ben mesajlaşabileyim de gerisi önemli değil kullanıcılar için tercih edilebilecek bir model olmuş diyebilirim. Peki bunu neye göre diyorsun diyenler olabilir. Bu cep telefonu 130 Dolar'dan satışa sunulacak.

Samsung Galaxy J2 Format Nasıl Atılır ?


Öncelikle telefonunuzun tüm yedeğini alın. Şarj seviyenizin %60 altında olmamasına dikkat ediniz.

Telefonunuzu kapatınız.

Kapalıyken Ses açma + Home tuşlarının 2 sine basılı tutarken Güç (POWER) tuşuna basınız. Samsung Logosunu gördüğünüz an tuşları bırakın.

Recovery ekranı geldiğinde ise Ses kısma tuşunu kullanarak Wipe Data/Factory Reset'in üzerine gelin ve Güç(POWER) tuşu ile onaylayın. Yes'i seçtikten sonra tekrar GÜÇ(POWER) tuşuna basınız.

Gelen menüden Reboot System Now'ı seçip Güç(Power) tuşu ile onaylayınız.
Bu işlemlerden sonra Samsung Galaxy J2 sıfırlama işlemi başarı ile tamamlanmış olacaktır.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon