instagram hesap dondurma

instagram-dondurma-2016

instagram-dondurma-2016

Instagram son günlerde oldukça popüler hale gelen sosyal ağlardan birisi olmayı başardı. Önceden sadece Facebook anılırken artık yeni sosyal ağlarda Türk kullanıcılar tarafından tercih edilmeye başlandı. Daha önce instagram hesap silme sayfamızda bahsettiğimiz olayın bu sefer hesap dondurma olayına el atacağız. Bu işlemi 2016 yılında da yapabilirsiniz.

Tıpkı Facebook ve Twitter hesaplarında olduğu gibi bu uygulamada da hesap dondurma işlemi yapabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken instagram hesap dondurma linkine ulaşmak. instagram hesabı nasıl silinir diyen kullanıcılar için instagram hesap kapatma sayfamızı hazırladık.

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur ?

İlk olarak instagram.com üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz. Ardında burada ki linke tıklayın ve hesabı geçici olarak kapatma sayfasına ulaşın. Hesabını silmek istemezsen geçici bir süre için dondurabilirsin. Bu, sen tekrar giriş yaparak hesabını yeniden etkinleştirene dek hesabının gizli olacağı anlamına gelir.

Hesabını neden kapatıyorsun kısmından kendinize uygun olan nedeni seçin. Ardından kendinize ait olan şifrenizi giriniz. Şifrenizi girdikten sonra aşağıda yer alan Hesabı geçici olarak kapat butonuna tıklayınız. Bu işlemden sonra hesabınız donacaktır.

instagram-hesabi-dondurma

twitter-hesap

Twitter hesap silme

Twitter hesabı silme sayfamızda 2016 yılında Twitter hesabını nasıl sileceğinizden bahsedeceğiz. Twitter üyelik kapatma işlemi…

3 thoughts on “instagram hesap dondurma

  1. muhammet Reply

    Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatıldı hesabını nasıl geri alabileceğini öğren nasıl yapılır lütfen

  2. eslem Reply

    abi ben hesabımı geçici olarak dondurdum ama açamıyorum 24 saat doldu ve nerdeyse geçti girmek istediğimde hata veriyor ve daha sonra deneyiniz diyor şifrem değiştirilmiş ama hala aktif değil hesap bulunmadığını söylüyor acil yarım edin!!!!

  3. Anonim Reply

    İnstagramimi dondurdum 2 gündür açmaya çalışıyorum ama açamıyorum acil yardım eder misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.