Header Description

LightBlog

Breaking

20 Ekim 2015 Salı

instagram hesap dondurma

instagram-dondurma-2016

Instagram son günlerde oldukça popüler hale gelen sosyal ağlardan birisi olmayı başardı. Önceden sadece Facebook anılırken artık yeni sosyal ağlarda Türk kullanıcılar tarafından tercih edilmeye başlandı. Daha önce instagram hesap silme sayfamızda bahsettiğimiz olayın bu sefer hesap dondurma olayına el atacağız. Bu işlemi 2016 yılında da yapabilirsiniz.

Tıpkı Facebook ve Twitter hesaplarında olduğu gibi bu uygulamada da hesap dondurma işlemi yapabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken instagram hesap dondurma linkine ulaşmak. instagram hesabı nasıl silinir diyen kullanıcılar için instagram hesap kapatma sayfamızı hazırladık.

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur ?


İlk olarak instagram.com üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz. Ardında burada ki linke tıklayın ve hesabı geçici olarak kapatma sayfasına ulaşın. Hesabını silmek istemezsen geçici bir süre için dondurabilirsin. Bu, sen tekrar giriş yaparak hesabını yeniden etkinleştirene dek hesabının gizli olacağı anlamına gelir.

Hesabını neden kapatıyorsun kısmından kendinize uygun olan nedeni seçin. Ardından kendinize ait olan şifrenizi giriniz. Şifrenizi girdikten sonra aşağıda yer alan Hesabı geçici olarak kapat butonuna tıklayınız. Bu işlemden sonra hesabınız donacaktır.

instagram-hesabi-dondurma