Instagram akış yenilenemedi Hatası Çözümü

instagram-ana-sayfa-acilmiyor

instagram çalışmıyor, instagram uygulaması internete bağlı olduğu halde ana sayfada instagram akış yenilemedi hatası verebilmekte. Bu hata genellikle cep telefonunuzda herhangi bir internet bağlantısı yok iken gözükmekte.

instagram akış yenilemedi hatası nasıl çözülür ?

Cep telefonunuz wifi ile internet bağlı iken bu hata çıkar ise tarayıcı üzerinden başka siteler açılıyor mu diye kontrol edin. Eğer instagram akış yenilenemedi hatası veriyor ancak internet bağlantınız da sorun yok ise ilk olarak instagram uygulamasını kapatıp tekrar açın.

Cep telefonunuz internete wifi ile bağlı ise wifi ağınızı kapatıp açın ardından bağlı olduğunuz anı unut diyip yeniden bağlanınız.

Telefonunuzdan Wifi Kablosuz bağlantı kısmına giriniz. Bağlı olduğunuz wifi isminin üzerine basılı tutunuz. Açılan pencereden Gelişmiş seçenekleri seçin. Burada yer alan IP Ayarları kısmını Statik olarak seçin. Açılan kısımdan DNS Kısmına 8.8.8.8 DNS 1, 8.8.4.4 DNS 2 giriniz. Ardından Wifi bağlantısını kesin ve yeniden bağlanın.

Yukarıda ki adımların hiç biri işinize yaramadı ise Ayarlar > Uygulamalar kısmına giriniz. Burada Instagram uygulamasını bulun ve Verileri temizle seçeneğine dokunun. Buda olmaz ise uygulamayı kaldırıp yeniden kurun.

instagram-ana-sayfa-acilmiyor

“Instagram akış yenilenemedi Hatası Çözümü” üzerine 6 yorum.

  1. 2 hesabim var digerinde herhangi bir sorun yok girebiliyorum fakat diger hesaba hicbir yere erisim saglanmiyor akis yenilenemedi diyor ve gmail hesabindan sifre degisikligi yapmak icin girdim hesap bulunamadi diyor fakat arkadaslarim hesabimin halen acik oldugunu soyluyor lutfen yardim edin…

  2. Merhaba ingstramima giriyorum fakat hiç bi şekilde isteklerimi kabul edemiyorum msj atamiyorum profilimi düzenle yapamiyorum karşıma sürekli hesabibi güvene al şifre degistir diyor değiştiriyorum üzgünüz gerçekleştirmesi diyor ve yine aynı dün akşamdan beri böyle ne yapmam lazım yardım edermisiniz lütfen

  3. 2 Gündür instagrama giremiyorum wifiye bağlanınca giriyo ama kendi internetimle girmiyo bildirimleri geliyo ama akış yenilenmiyo internetim de sorun yok her yere giriyo fakat instagrama girmiyo ne yapmalıyım acil YARDIM EDİN!!!!!!!

  4. Dns yi statik yapın interneti kapatın bir dakika sonra yine açın ve sonrasında tekrar ayarları eski haline (DHBC) mi neyse ona geri çevirin instagrama girip bir iki kere yenile dedikten sonra kendine gelecektir

Bir cevap yazın