19 Ekim 2015 Pazartesi

Google Play Store Nasıl Güncellenir ?

google-play-store-nasil-guncellenirPlay Store Uygulaması Nasıl Güncellenir sorusu çoğu Android kullanıcısının beyninde yankılanmakta. Android cep telefonlarınızı ilk aldığınızda yüklü olarak gelir ve size sadece Gmail hesabı açmak kalır. Daha sonra yanlışlıkla silindiğinde tekrar Play Store apk dosyasını indirebilirsiniz.

İnternet ortamında Marketin güncel versiyonlarını görmüşsünüzdür. Bu güncel sürümler ile Play Store daha kararlı, daha hızlı ve daha sorunsuz bir hale getiriliyor. Uygulamaları sürekli güncel tutulan marketin kendisi de sürekli güncel olmalıdır. Bu uygulamayı sürekli güncellemeli ve son sürümü ile kullanmak oldukça önemlidir. Deneme sürümü kısmında Google Play Store güncel yazıyor ise sorun yoktur.

Play Store Güncelleme


Uygulamayı açın ve sol üst tarafta ki 3 çizgi butonuna dokununuz. Açılan pencereden Ayarlar seçeneğine giriniz.

Ayarlar kısmının en alt kısmında Hakkında kısmı yer almakta. En altta yer alan Derleme sürümü yazısına 4-5 kere dokunup dokunup çekin. Play Store kendini zaten sürekli güncellemekte. 4-5 kere dokunduktan sonra "Google Play Store güncel " yazısı çıkıyor ise zaten son sürüme sahipsinizdir. Güncel değilse kendini güncellemeye başlayacaktır.

Ancak Cep telefonlarına güncelleme geç gelebilmekte. Beklemek istemiyorsanız Google üzerinden Play Store apk araması yaparak son sürüm apk dosyasını hemen yükleyebilirsiniz.

play-store-yeni-versiyon

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

3 yorum:

  1. Ben tıkladim yeni surumunu indirilmeli yaziyo TAMAM butonuna basiyom guncellemiyo (tablet kullaniyom) sifirlamistim nasil olucak

    YanıtlayınSil
  2. Çok saolun arkadaşlar

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon