20 Ekim 2015 Salı

Google Asistan Launcher Nedir - Nasıl Kullanılır ?

google-now-launcher

Bu sayfamızda Google Now Laucher uygulamasını inceleyeceğiz. Google, ilk olarak Nexus Launcher adı ile çıkardığı uygulamanın adını zamanla değiştirdi ve şimdiki haline getirdi. Nexus telefonların saf orijinal Android görüntüsünü kullanmak isteyenler cep telefonlarına bu uygulamayı yükleyebilirler.

Google Asistan Launcher sizlere daha iyi kısa yol ikonları sunuyor. Bu uygulama telefonunuzu rahatlatacak ve size daha iyi bir menü deneyimi sunacak. Uygulama içerisinden duvar kağıtlarını yönetebilirsiniz. Uygulamanın en büyük artısı da bünyesinde sunmuş olduğu asistan kartlarıdır. HAVA DURUMU, HABER gibi kartlar Türkiye'ye açık ancak diğerleri henüz aktif olarak kullanılmamakta. Now Launcher'da yer alan Ok GOOGLE özelliği ise uygulama içerisinde en çok hoşuma giden özellik olarak karşıma çıktı. Ana ekranda iken Okey Google dediğiniz anda sesiniz ile arama yapabileceğiniz ekran karşımıza çıkmakta.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı bu adresten telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ancak bu Launcherın saf Android yüklemediğini belirtmek isterim, sadece görünüm olarak saf android görüntüsü elde edilmekte.

google-asistan-launcher-turkiye

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon