12 Ekim 2015 Pazartesi

FxGuru ile Video Animasyonları Yapın

Sinema filmlerinde gördüğümüz efektler artık Android telefon ile bir tık uzağımızda. Özellikle bilim kurgu ve aksiyon filmlerinde yer alan bu aksiyonlar çok hoşumuza gider. Artık kendi çektiğiniz videolara FxGuru: Movie FX Director uygulamasını kullanarak ilginç efektler ekleyebilecek ve bunu arkadaşlarınız ile paylaşabileceksiniz.

Picadelic tarafından Play Store eğlence kategorisine eklenen bu uygulama bilgisayar üzerinde kullanabileceğiniz video efekt uygulamasını Akıllı telefonunuza entegre ediyor. Hollywood’un yüksek bütçeli korku filmlerinde gördüğümüz görsel efektler kendi videolarınıza ayrı bir hava katacak. Uygulama MotionMatch teknolojisini kullanarak kayıt esnasında belli hareketler eklemenize yardımcı olacaktır. 24 Sinematik filtre sayesinde videolarınıza birden fazla efekt ekleme imkanı bulunmakta. Uygulama içerisinde satın alabileceğiniz efektler videonuzun HD Kalitesinde olmasını sağlıyor. Ama satın almadan da kullanabileceğiniz 18 farklı efekt çeşidi yer almakta.

Birden çok efektin yer aldığı bu video uygulamasında, arkadaşınızın videosunu kullanarak ona küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan bu programa buradan ulaşabilirsiniz.

fx-guru-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon