1 Ekim 2015 Perşembe

Facebook'ta Hareketli Profil Fotoğrafı Devri Başlıyor !

Facebook sitesi gün içerisinde takip ettiğimiz, arkadaşlarımız ile mesajlaştığımız bir ortam ve bu sosyal medya sitesinde takip ettiğimiz bir çok sayfa sayesinde gündemi takip edebiliyor, ayrıca komik olaylara gülebiliyoruz.

Facebook sürekli yenilenen yapısı ile en iyi görünümü elde etmeye çalışırken son getireceği özellik ile benimde ilgimi çekti diyebilirim. Hareketli resim olarak adlandırılan GİF resimler artık Profil fotoğrafı olarak Facebook hesabına yüklenebilecek. Facebook profil fotoğrafı çekmek için kamera karşısında iyi bir poz yakalayıp sırıtmanıza gerek kalmıcak gibi :) O an içinizden gelen mimikleri yaparak hareketli fotoğraflar elde edebilir ve bunu Facebook hesabınıza yükleyebilirsiniz.

facebook-hareketli-profil-resmi (2)

Ayrıca Facebook hesabınızı daha da kişiselleştirebilmeniz adına bir kaç özellik getirilecek. Sizle arkadaş olmayan kişilere hangi Fotoğraflarınızın görüneceğini, hangisinin görünmeyeceğini artık seçebiliyor olacaksınız. İlk olarak İngiltere ve Kaliforniya'da denecek bu özellik zamanla diğer ülkelere de gelecek. Sizce Facebook kullanıcıları hareketli profil fotoğrafı ile kendilerini daha iyi ifade edebilecekler mi ? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak: newsroom.fb

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon