12 Ekim 2015 Pazartesi

Asus Zenfone Max Format Atma

Asus, Zenfone modelleri ile Fiyat / Performans tabanlı iyi bir konum elde etti. Bir Akıllı telefonda iyi özelliğin yanı sıra uygun fiyat arayan kullanıcılar özellikle Zenfone 4 - 5 ve 6 modellerine oldukça ilgi göstermişti. Asus yeni Zenfone Max modeli ile yine fiyat / performans kullanıcılarını hedefleyecek gibi.

Asus Zenfone Max özellikleri

5.5 inç 720p ekran bulunan Zenfone max modelinde 1.2 Ghz hızında çalışan Snapdragon 410 işlemci yer almakta. 2 GB Ram ve 16 GB Dahili depolama yer alan bu modelde 13 MP arka kamera ve 5 MP Ön kamera yer almakta. Asus Zenfone Max modelini diğer Zenfone modellerinden bir adım öne çıkaran önemli özelliği Batarya performansıdır. 5000 mAH batarya ile gelen Zenfone Max, uzun kullanım süresi sunacak gibi.

telefona-format-atma

Asus Zenfone Max Format Nasıl Atılır ?  • Format atmadan önce tüm verilerinizi yedekleyin ve şarjınızın en az %60 üzerinde olmasına dikkat edin.

  • Zenfone Max telefonunuzu kapatınız.

  • Kapattıktan sonra Ses açma tuşuna basılı tutarken Güç(Power) tuşuna basınız.

  • Ekranda Asus logosu gördüğünüzde Güç(power) tuşundan parmağınızı çekin ama ses açma tuşuna basmaya devam edin.

  • Ardından gelen ekranda Ses kısma tuşu aracılığı ile Recovery Modu seçip Güç(Power) tuşu ile onaylayın. ( Ekrana ünlemli Android logosu ve No Command yazısı çıkarsa Ses açma + Güç power tuşuna basılı tutunuz. )

  • Ardından gelen ekranda Ses kısma tuşunu kullanarak Wipe Data/Factory Reset seçeneğini seçip Güç(power) tuşu ile onaylayınız.

  • Yes seçeneğini de Güç(Power) tuşu ile onaylayın ve Reboot System Now seçeneğini de Güç(power) tuşu ile onaylayın. Bu işlemden sonra format atma işlemi gerçekleşecektir. Asus Zenfone Max Sıfırlama, reset,hard reset işlemi bu kadardır. Takıldığınız yer var ise yorum ile iletebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon