16 Ekim 2015 Cuma

Android Zil Sesi Yapma Uygulaması

android-zil-sesi-yapma-programi

Android cep telefonlarınız için ücretsiz olarak melodi yapabileceğiniz bir uygulama olan Ringtone Maker bugün sizlere tanıtacağımız uygulamalar arasında. Cep telefonlarımızda zil sesi yaptığımız melodiler duyulabilir olmalı ve bir o kadar da güzel olmalı.

İnternette var olan zil seslerini kullanabilirsiniz. 2016 yılında da oldukça kaliteli zil sesleri ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. Ancak zil sesleri sitelerinde istediğiniz müziğin melodilik kısmı yok ise bu iş sizi üzecektir. Ancak neden aramak yerine kendi zil sesinizi kendiniz oluşturmuyorsunuz ? Ringtone maker tam da bu olay için size yardımcı olmakta.

Herkesin son günlerde popüler olan müziklerden bir müzik hoşuna gidebilir. Bu müziği cep telefonunuza dinlemek için yükleyebilirsiniz ve bu hoşunuza giden müziği zil sesi yapmak istersiniz ancak kötü giden bir şeyler var. Genellikle yabancı ve Türkçe müziklerde müziklerin başları kısık sesle olur veya nadirde olsa diyalog geçer. Müziğin başlangıcının kısık sesle olması veya başında müzik olmaması telefonunuzu duymanız konusunda size zorluk çıkartabilir.

Uygulamayı buradan indirip yükleyebilirsiniz. Yükledikten sonra açın ve dosya kısmından kesmek istediğiniz müzik dosyanızı bulunuz. Uygulama içerisinde bu mp3 dosyasını açtıktan sonra nakarat kısmını çubuklar ile seçerek sadece o kısmın zil sesi olmasını sağlayabilirsiniz. Bu nakaratı ister zil sesi yapın, isterseniz mesaj sesine atayın. Ayrıca bildirim seslerini de düzenleyebiliyorsunuz. Dilerseniz uygulama ile ses kaydı da yapabilirsiniz. Uygulama da Türkçe dil seçeneği bulunmamakta ancak zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum ama yinede zorlanırım diyenler için aşağıya video ekledim.

telefonda-mp3-kesme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon