13 Ekim 2015 Salı

Android için En iyi Ekran Kilit Uygulamaları

Android cep telefonlarımız gün içerisinde oldukça kullandığımız bir teknolojik alettir. Artık öyle bir hale geldi ki sadece kilit açıp kapatmak için eline alanlar bile var. Belki de kilit ekranı hoşuna gidiyordur : ) Bazı kişiler için sadece telefonu açmak için olan kilit ekranı, bazı kullanıcılar için oldukça önemlidir. Kilit ekranının görünümünün güzel olması bazı Android kullanıcılarının ilk tercihi olmakta.

Android için kilit ekranı uygulaması arayan kullanıcılar için en iyi 4 ekran kilit uygulamasını bir araya getirdik. Hoşunuza gideni yükleyip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

android-kilit-uygulamalari

Android için En iyi Kilit Ekranı Uygulamaları


1) LokLok: Draw on a Lock Screen


Android için farklı kilit ekranı uygulaması arıyorsanız LokLok uygulaması size göre. Bu uygulamada ekran kilit kısmına çizim de yapabiliyorsunuz. Fotoğrafların üzerine çizim yapabilir ve bunu arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
indir

2) GO Locker - theme & wallpaper


Android için farklı launcherlar, temalar sunan Go Launcher EX, Kilit ekranının görselliğini ve işlevselliğini düşünen kullanıcılar için Go Locker uygulamasını sundu. Kilit kısmında Arama, SMS bildirimlerini görebilir ve uygulama bildirimlerinden haberdar olabilirsiniz. Kilit ekranı için kaliteli wallpaperlar sunulan bu uygulamada oyun bile oynayabilirsiniz.
indir

3) ZUI Locker


Yakınlık sensörü sayesinde elinizin zırt pırt dokunması ile ekranın açılmasını önler. Ayrıca ZUI Locker uygulamasında yer alan HD Duvar kağıtları her gün değişmekte ve buda telefonunuza her gün değişiklik katmakta. Uygulama içerisinde yer alan duvar kağıtları telefonunuzu sağa sola çevirme ile değişebilmekte.
indir

4) Locker Master


Locker master uygulaması 2k üstü çözünürlüklü duvar kağıtları sunmakta. Uygulama içerisinde yer alan Wallpaper kısmından seçeceğiniz duvar kağıtlarına yaprak dökümü gibi efektler verebilir ve çeşitli ikonları koyabilirsiniz.
indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon