5 Ekim 2015 Pazartesi

Adobe Photoshop Mix ile Fotoğraflarınızı Düzenleyin !

Android cep telefonlarınız ile çektiğiniz fotoğrafları düzenlemek artık daha kolay. Eskiden yapılan telefondan bilgisayara fotoğraf atıp fotoğraf düzenleme işlemlerini unutun gitsin. Akıllı telefonlar gelişti, öyle ki artık bazı telefonların kendine ait fotoğraf düzenleme özellikleri var.

Ancak Adobe'un Fotoğraf üzerinde ki sunduğu programlar bana göre çok başarılı. Adobe Photoshop Mix Uygulaması ile fotoğraflarınızı istediğiniz yerden basitçe kesebileceksiniz. Artık Mobil kullanımın artması ile Adobe'da Mobil Platformlara ağırlık vermeye başladı ve Android için sunduğu Fotoğraf düzenleme uygulamalarını genişletmeye başladı.

Çektiğiniz bir fotoğrafta sevmediğiniz kısmı kesin, fotoğrafları birleştirin ve looks kısmında efekt verin. Cut out kısmında fotoğrafta sevdiğiniz bir kısmı parmağınızla donup seçerek kesebilirsiniz. Dilersenizde Selective Looks kısmında fotoğrafları birleştirebilirsiniz. Başka fotoğraflardan kestiğiniz kısımları diğer fotoğraflarla birleştirin ve objeleri iyileştirin. Renkleri, kontrastı ve son dokunuşları fotoğrafınız üzerinde hallederek Sosyal medyada paylaşıma hazır hale getirin.

Adobe Photoshop Mix indir

[gallery size="large" td_gallery_title_input="Adobe Photoshop Mix " columns="2" ids="4892,4893"]

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon