6 Eylül 2015 Pazar

Yeni WhatsApp Duvar Kağıtları

En güzel WhatsApp duvar kağıtları, yeni WhatsApp duvar kağıtları arayan kullanıcılar için bu sayfayı hazırlama ihtiyacı duyduk. WhatsApp, 900 milyon aktif kullanıcısı ile Dünyada oldukça tercih edilen bir mesajlaşma uygulaması olması nedeni ile oldukça dikkat çekiyor.

WhatsApp yaptığı güncellemeler ile bir çok yeniliğe imza atmıştı. Bunlardan birisi de Whatsapp kişiye özel arka plan özelliğidir. WhatsApp hesabınızda bir çok arkadaşınız olabilir ve WhatsApp konuşmalarınızın arka planına wallpapers koyabilirsiniz. Bu duvar kağıtları ile WhatsApp hesabınızı daha renkli, daha kulllanışlı yapabilirsiniz.

NOT: Resimlerin üzerine tıklayarak tam boy görebilirsiniz. Tam boy olarak kaydetmeniz kalite açısından önerilir. Görseller, Google Görsellerden kısmından bir araya getirilmiştir.

WhatsApp için Yeni Duvar Kağıtları

Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-1 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-2 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-8 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-7 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-6 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-4 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-3 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-9 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-11 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-Tumblr-5 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-Tumblr-10 Whatsapp-arka-plan-duvar-kağıtları-Tumblr-12

kaynak: http://whatsapparkaplanlari.com/whatsapp-arka-plan-duvar-kagitlari-tumblr/

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

8 yorum:


EmoticonEmoticon