Whatsapp Kişilerim Görünmüyor Sorunu ( ÇÖZÜM )

whatsapp

WhatsApp günümüzde akıllı telefonlarda oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen Mesajlaşma uygulaması olması nedeni ile bir çok soru geliyor. Rehberimiz de ekli olan kişiler WhatsApp hesabımızda Kişiler kısmında yer almakta. Ancak bazen sorunlar olabilir ve Rehberde kayıtlı olan kişiler WhatsApp kişiler kısmında çıkmayabilir. Bu sayfamızda bu sorunun nasıl üstesinden geleceğimizden bahsedeceğim.

Rehberde olan Kişi WhatsApp’ta görünmüyor sorunu çözümü


24 ŞUBAT 2017 TARİHLİ KONU GÜNCELLEMESİ !

Tekrar merhaba arkadaşlar. WhatsApp uygulamasına gelen son hikayeler güncellemesi ile üst menüde yer alan kişiler kısmı gitti ve kullanıcılar son güncelleme ile kişiler kısmı görünmüyor şeklinde sorular yöneltmekte.

Bu sorun WhatsApp tarafından kısa sürede çözülecektir. Şimdilik küçük bir çözümü var. WhatsApp sohbetler kısmında sağ üstte yer alan Mesaj ikonuna dokunarak kişilerinize erişebilirsiniz.

whatsapp kisilerim gorunmuyor 2017 whatsapp kisilerim gorunmuyor


Menü Tuşu > Ayarlar > Kişiler > Tüm kişileri göster

Kısmına giriniz. Tüm kişileri göster dediğinizde rehberiniz de ki kişiler WhatsApp hesabınızda sırası ile gözükecektir.

Bu çözüm yolu çoğu zaman başarılı olacaktır ancak yinede olmazsa bu çözüm yollarını deneyiniz.

 • WhatsApp sürümünüz güncel mi diye kontrol ediniz. Play Store üzerinden WhatsApp sayfasına girip Güncelleme var mı diye bakınız. Buradan son sürüme ulaşabilirsiniz.
 • Kişinin rehberinizde kayıtlı olduğuna emin olun. Bu kişinin numarası telefon rehberine kayıtlı mı diye kontrol ediniz.
 • Kişinin veya kişileri rehberde görünür yapınız.
 • Android telefon rehberinizde, tüm kişi hesaplarının (SIM, Google, Telefon) “görünür” veya “izlenebilir” olduğundan emin olun.
 • Android telefon rehberinizde, tüm kişi gruplarının (Arkadaşlar, Aile gibi) “görünür” veya “izlenebilir” olduğundan emin olun.
 • Bunları yaptıktan sonra Yenile tuşu ile WhatsApp hesabınızı bir yenileyin. Menü Tuşu > Ayarlar > Kişiler > Tüm kişileri göster 
 • Bu adımlardan sonra sorun halen çözülmedi ise WhatsApp’ı kaldırın ve yeniden yükleyin.

Whatsapp-kisiler-gorunmuyor

“Whatsapp Kişilerim Görünmüyor Sorunu ( ÇÖZÜM )” üzerine 5 yorum.

  1. Anonim arkadaşım,

   Zaten çıkmayacak, adamlar arayüzünü değiştirmiş. Burada sadece kişilerle mesajlaşabilmek/arayabilmek için ne yapılabileceği gösteriliyor. Eğer beğenmediysen otomatik güncellemere kapat ve internetten eski sürümün APK’sını indirebilirsin.

 1. merhaba iphone 6 kullanıyorum kişilere erişimi izin ver yazıyor ama gizlilik kişiler yapıyorum whatsapp çıkmıyor. ayrıca whatsapp a girdiğimde de kişiler sekmesi görünmüyor. ben kimseyi göremiyorum nasıl olacak servise gönderdim tekrar program atmışlar geri göndermişler sorunum çözülmedi

Bir cevap yazın