14 Eylül 2015 Pazartesi

WhatsApp Giden Mesajı Geri Alma

whatsappta atılan mesajı geri alma

WhatsApp uygulaması gün içerisinde oldukça tercih edilen bir Mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden gün içerisinde oldukça kişi ile sohbet etmekteyiz. Ancak iş yanlış atılan mesaja geldiğinde değişiyor. WhatsApp üzerinde yanlışlıkla atılan mesajı silebilir miyiz tarzı çok soru geldi. Bunu bu sayfada cevaplandırmak istedim.

WhatsAppta Atılan Mesaj nasıl geri alınır ?


Henüz böyle bir WhatsApp özelliği veya Android uygulaması yer almamakta. WhatsApp üzerinde birine mesaj attığınızda saat tarzı bir işaret çıkar. Bu saat işaretinden sonra mesaj attığınız kişinin mesajında tek tik işareti çıkar. Bu tek tik işaretinin anlamı, mesaj sizin telefonunuzdan çıktı yola çıktı demektir. Eğer mesaj attığınız kişi WhatsApp'a girerse bu mesaj kısmında ki tek tik, çift tik olacaktır. Bunun anlamı yola çıkan mesaj alıcıya ulaştı demektir.

Bu 2 tikten sonra kişi mesajı açar okursa 2 mavi tik oluşacaktır. Sadece size tavsiye edebileceğim, eğer mesaj çok çok önemli ise mesajınızda saat işareti varken internet bağlantınızı kesmeniz. Tek tik, 2 tik ve 2 mavi tik olmuş ise artık yapılabilecek bir şey yok : )

Eğer bu konuda bir gelişme olursa sizi bilgilendireceğim.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

5 yorum:

 1. Telefonuma format atmam gerekiyodu, what yazismalarimi fotograflari falan herseyi google drive'a yedeklemistim. Telefonuma format attim ve whatsapp'ı geri yukledim, mesajlarimi da. Format atinca dogal olarak galerideki fotolar da silindi ama whatsapp'ta hala gorunuyolar. Dosyalarimdan whatsapp kutucugundan tasimayi dusundum ama oraya yuklenmemis, whatsapptaki fotolari geri nasil yukleyebilirim. Yardim ederseniz sevinirim...

  YanıtlayınSil
 2. Atılanresimlerigerialma

  YanıtlayınSil
 3. Günderdiyim sms geri almak istiyorum

  YanıtlayınSil
 4. Attığımız fotoğraf mavi tik oldu nasıl geri çekerim?

  YanıtlayınSil
 5. Gönderdiğim fotoğraf mavi tik oldu nasıl geri çekebilirim?

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon