1 Eylül 2015 Salı

Swarm hesabı nasıl silinir?

swarm-hesap-silme

Swarm hesabımı nasıl silebilirim diyen kullanıcılar için Swarm hesap silme sayfamızı oluşturduk. Swarm Mobil uygulamaları üzerinden maalesef bu işlemi gerçekleştiremiyorsunuz.

Foursquare üzerinden Swarm uygulamasına ait işlemleri yapabiliyorsunuz. Daha önce bahsettiğimiz Swarm şifre değiştirme sayfamızda olduğu gibi hesap silme işlemini de Foursquare sitesi üzerinden yapacağız. Oldukça basit olan bu işlem için sadece 2-3 adım uygulayacaksınız.

Swarm hesap silme

Buraya tıklayarak hesap silme sayfasına ulaşıyoruz. Ardından Swarm kullanıcı adı / telefon no ve şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra otomatik olarak hesap silme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Ardından açılan sayfada size " Swarm'dan neden ayrılıyorsun " tarzı bir soru yöneltilecek. Çıkan seçeneklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ardından aşağıda yer alan " Delete Account " butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladıktan sonra tekrar şifreni girmeni isteyecek. Şifreni girdikten sonra Confirm butonuna tıklayınız. Bu işlemlerin ardından Swarm hesabınız silinmiş olacaktır.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. Facebook ile Bağlan deyince 404 not found yazıyor napmaliyim

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon