21 Eylül 2015 Pazartesi

Stardoll Oyunu Cepten Oyna, Nasıl Oynanır ?

stardoll

Stardoll Oyununa giriş yaparak Modayı takip eden arkadaşlarınız ile birlikte oyun oynayabilirsiniz. Kızlar için tasarlanmış olan bu oyunu Android cep telefonunuza indirerek oynayabilirsiniz. Android telefonu için güzel kız oyunu arayan kızlar için Stardoll oyunu vazgeçilmez olacaktır.

Stardoll nedir ?

Stardoll tarayıcı üzerinden kızların oynayabileceği bir moda oyunudur. Tarayıcı üzerinden oynandığı gibi Play Store'da da uygulaması yer almakta ve cep telefonunuzdan da oyunu oynayabilirsiniz.

Stardoll oyunu nasıl oynanır ?

Stardoll oyununa tarayıcı üzerinden girin ve oyuna üye olun. Üye olurken kendine Stardoll seçebilirsin, tabi bunu sonra değiştirebilirsin. Oyunda yer alan birbirinden farklı ürünle oyunda kendine ait stil oluşturabilirsin. Oyunda iyi bir oyuncu kitlesi yer almakta ve 360 milyondan fazla oyuncu kitlesi yer almakta, bunlarla arkadaş olabilirsin. Oyuna başladıktan sonra kendini geliştirerek Superstar olup tasarımcı olabilirsin.

Stardoll hileleri ve Stardoll bedavaları 2015-2016 yılında bazı bloglarda sunulmakta. Bunları Google'dan arama yaparak bulabilirsiniz. Benim küçük kardeşim bu oyunu oynadığı için ceply.net sitemizi ziyaret eden bayan kullanıcılar vardır diye böyle bir oyun tanıtımı yapmak istedim. Stardoll Android oyunu cep telefonunuzdan ve tabletten oynayabilirsiniz. Buradan indirebilirsiniz.

stardoll-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

3 yorum:

  1. Giriyorum cihaza uygun değil yazıyor

    YanıtlayınSil
  2. Puffin yukleyerek de flash player olmadan partilere girebilirsiniz

    YanıtlayınSil
  3. Girmeye çalisiyom ama olmuyo

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon