30 Eylül 2015 Çarşamba

Ski Safari 2 Android Oyunu Yayınlandı

Android için keyifli oyun arıyorsanız Ski Safari 2 oyununu deneyebilirsiniz. İlk versiyonu ile oldukça sevilen bu oyun, 2. versiyonu ile 2015'in sonlarına doğru bizlerin karşısına çıktı.

Oyunun 1.versiyonu Defiant Development Tarafından Play Store'a eklenmişti ve halen 2 TL gibi bir ücretle Play Store kullanıcılarına sunulmakta. Ski Safari 2 oyunu Sleepy Z Studios tarafından Play Store'a eklenmiş ve oyun ücretsiz indirmeye müsait. Sanıyorum ki 2 yapımcı da aynı kişiler.

ski-safari-2-android

Oyunda buzların arasında kayak yapın ve artistik hareketler yaparak puan ve puanların sahibi olmayı amaçlayın. Bir oyunun 2. versiyonu çıkar ise o oyun muhakkak geliştirilmiş ve bu oyunda da bu işlem çok iyi gerçekleştirilmiş. Oyunda hareket kapasitesi arttırılmış, yeni araçlar ve yeni figürler eklenmiş. Oyunda ilk versiyona göre daha fazla engeller çıkmakta, bu engeller sizi zamana karşı zorlayabilir dikkatli olmakta fayda var.

Oyunun ilk versiyonunu 140 milyondan fazla kişi indirmişti ve bakalım Ski Safari 2 Android oyunu kaç indirme sayısına ulaşacak. Oyunu bu adresten kolayca indirebilirsiniz.

ski-safari-2-android-oyunu

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon