26 Eylül 2015 Cumartesi

Play Store'da Alınabilecek en iyi ücretli Android oyunları

Play Store üzerinden binlerce ücretsiz oyunlara erişmekteyiz. Ancak bazı oyunlar ücretli yapılmakta ve bunları isterseniz kredi kartı, isterseniz de Turkcell gibi hattınız var ise Play Store Turkcell mobil ödeme işlemleri ile yapabilirsiniz. 2016 yılında da Play Store'un en iyi oyunları aranmaya devam edecek bence.

Paranız var ve güzel bir oyun satın almak istiyorsunuz. Ancak aklınıza arama kısmına yazacak herhangi bir oyun gelmiyor. Bizde bu sorununuzu düşünerek bu sayfamızda Play Store'dan satın alabileceğiniz en güzel oyunları listeleyeceğiz. Bu liste benim hoşuma giden oyunlardır, sizin hoşunuza gitmedi ise başka ücretli oyunlara göz atabilirsiniz.

vector-android-oyunu

Play Store'da Ücretli Arcade oyunları


Vector Full

Shadow Fight oyunun yapımcısının bir diğer güzel oyunu olan Vector oyununda sokak parkurlarını tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyunda yer alan 40 farklı parkur ile oyunun keyfine varacaksınız.

Play Store'da Ücretli Aksiyon oyunları


Hitman: Sniper

Android cihazlar için kaliteli oyunlar sunan SQUARE ENIX, 18 yaş üstü olan Hitman oyunu ile güzel bir hedef oyunu ayarlamış. Oyunda 150 den fazla görev yer almakta ve bunları sırası ile başarabilirsin.


Five Nights at Freddy's 3

Aksiyon oyunu deyince aklımıza yukarda ki Hİtman oyunu gibi oyunlar gelebilir. Ancak biraz da korkmaya ne dersiniz ? Five Nights at Freddy's 3 Android oyununda gece gece görevleri yapmalısınız. 1. gece sizin için kolay olabilir ancak diğer geceler pek öyle olmayacak bu oyunda : )

Play Store'da Ücretli Macera oyunları


LIMBO

Playded tarafından sunulan bu oyun, siyah teması ile değişik bir tema ile bizlerle. Bu oyunda yönettiğiniz bir karakter ve bu karakter kardeşinden habersiz ve onu bulmak için çaba sarf ediyor. Limboya girer ve ona bu yolda yardımcı olmalısınız.

Play Store'da Ücretli Yarış oyunları


Need for Speed™ Most Wanted

Need For speed oyununu bilgisayarlar ile tanıdık ve yılların getirdiği mobil gelişmişlik düzeyi ile bu oyun cep telefonlarımıza kadar geldi. NFS serisinin benimde beğendiğim versiyonundan biri olan Most Wanted'ı oynamak isterseniz satın almanızı öneririm.


Real Drift Car Racing

Üstteki Most Wanted oyunu ile şehirde rakipleriniz ile yarışabilirsiniz ancak birazda drift yapmak keyifli olacaktır. Real Drift Car Racing oyununda en iyi drifti yaparak parkurları birince bitirmeye gayret edin.

Play Store'da Ücretli Spor oyunları


True Skate

Kaykay sürmek isteyip ama gerçek hayatta cesaret edemeyenlerden misiniz ? Cevabınız evet ise sizi True Skate oyunu ile tanıştırayım. Bu oyunda kaykayı siz yönetiyorsunuz ve gerçekçi bir fiziksel dokunuş ile kaykaya istediğiniz hareketleri yaptırabiliyorsunuz.


Sumotori Dreams

İlk gördüğümde şaşırdım ancak gayet keyifli bir oyun. Bu 3 boyutlu dövüş oyununda ekranın sağında yer alan hareketleri kullanarak rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Grafikler kutu kutu güzel olmuş ve rakibinizi düşürdüğünüzde ses efektleri oldukça keyifli geliyor.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon