30 Eylül 2015 Çarşamba

Need for Speed No Limits Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası

Need for Speed No Limits Android oyunu Ön kayıt işleminden sonra tüm Android kullanıcılarına açıldı. EA tarafından tasarlanan bu oyunda hız sınırı yok ve olabildiğince oyun içi hız yapmaya çalışıyorsunuz.

Oyun grafikleri bakımından oldukça kaliteli ve BMW M4 Subaru BRZ, McLaren 650S, Porsche 911 gibi araçlarla ile bu grafikleri tatmak oldukça keyifli.

need-for-speed-no-limits-android

Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi kısmına geliniz. Burada yer alan Google Play Hizmetlerini seçin ve Veriyi sil ve Ön Belleği Sil butonlarına basınız.

Eğer yukarıda ki ilk adım başarılı olmadı ise bu adımı deneyebilirsiniz. Aşağıda ki anlatacaklarımız rootlu telefonlar içindir. Telefonunuz rootlu değil ise Google üzerinden Need for Speed No Limits apk dosyasını indirip yükleyebilirsiniz.

Need for Speed No Limits Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası nasıl çözülür ?

Aşağıda ki yöntemi yapabilmeniz için Android telefonunuzun ROOT’lu olması gerekmektedir.
Ayarlar –> Güvenlik –> Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini kapalı konumda AÇIK konuma getirin.
Bu konuda bize market helper uygulaması yardımcı olacaktır. Buradan edinebilirsiniz. Uygulama yüklerken sizden ROOT izni isteyecektir, Evet deyiniz. Uygulama üzerinden bu oyunu kaldırabilecek bir model seçin ve Tamam’a basınız. Tamam dedikten sonra Gogle Play Store için sizden izin isteyecek İZİN VER deyiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon