4 Eylül 2015 Cuma

Instagram Hesabı Nasıl Kapatılır ? - Instagram Hesap Silme

instagram hesabı nasıl silinir hesap silmek için ne yapmak gerekir tarzı sorulara cevap arayan kullanıcılar, instagram hesap dondurma, hesap kapatma gibi sayfamıza bu bilgi için giriyorlar. Instagram üzerinden bir çok kullanıcı kendine ait çekim fotoğraflarını paylaşmakta.

Bu fotoğraflar ile kullanıcılar birbirini takip edebiliyor ve ekrana 2 kere dokunarak bu fotoğrafı beğenebiliyorlar. Ayrıca Instagram'a gelen son güncelleme ile artık Instagram'a dikey fotoğraflarda yüklenebiliyor ( ayrıntı ). Bu gelen özellik ile kare formatı değil dikey formatlı fotoğrafta yükleyebilirsiniz.

Ancak belli bir süre sonra bu sosyal ortamdan sıkılan varsa Instagram hesabı silme konusunu merak ediyorlar. Bu sayfamızda bundan bahsedeceğiz.

instagram-hesap-silme

Instagram Hesabı nasıl silinir ?


NOT: Hesabınızı sildikten sonra Instagram hesabınızı geri açamazsınız ve aynı kullanıcı adınız ile yeni üyelik açamazsınız, bilginize.

Buraya tıklayarak Instagram hesap silme sayfasına ulaşabilirsiniz. Gitmeden önce bize nedenini bildir kısmından size uygun olanı seçin ve onaylayın. Hesabını sildikten sonra senin daha önce paylaştığın gönderiler arkadaşların tarafından görülmeyecektir. Hesabını tekrar açmak istersen Android cep telefonunundan İnstagram uygulamasına tekrar giriş yapabilirsiniz.

Ben şu anlık hesabımı silmek istemiyorum ama yinede insanlar bana ulaşamasın diyorsanız Instagram hesap dondurma işlemi yapabilirsiniz. Geçiçi olarak kapatmak istiyorsan bu adrese tıklayınız.

instagram-hesap-silme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

5 yorum:


EmoticonEmoticon