22 Eylül 2015 Salı

Fifa 16 Android Oyunu Yayınlandı ! Hemen indir

Android için merakla beklenen FIFA 16 Ultimate Team Android oyunu yayınlandı. Android cep telefonlarında Futbol oyunu oynamayı seven oyuncuların kaçırmaması gereken Fifa oyununda yeni özellikler bizleri bekliyor olacak.

Konsol kalitesinde ki grafikleri ile gelen Fifa 16 oyunu, eski tarz kötü görünümlü mobil futbol oyunlarını adeta tarihe gömdü. İlk çıkan Android futbol oyunları neredeyse atari oyunu gibiydi. Tabi oyun motorları geliştikçe oyunlarda gelişmeye başladı. EA Sports oyunun grafiklerini geliştirmekle kalmamış ve sunduğu kolay kontroller ile oyunu daha da oynanabilir hale getirmiş.

fifa-16-ultimate-team

Fifa 16, önce ki Mobil sürümlerine farklı olarak tasarlanmış. Önceki Mobil Fifa oyunlarında direk takımını seçerek maça başlıyorduk. Ancak Fifa 16 ile yeni özelliklerin tadını çıkaracaksınız.

Fifa 16 Android oyunu ile gelen yenilikler


-Fifa 16 ile gol attıktan sonra direk santra yapmaya gitmeyeceksiniz. Mobilde olmayan gol sevinci fifa 16'da yerini almıış.

-Kolaylaştırılan kontrole yeni butonlar eklenmiş. Sağ alt tarafta buton şeklinde bulunan kontrol araçları daha kolay kullanım sağlarken, beceri hareketi gibi oyuncu hareketlerini de kullanmamıza olanak sağlıyor.

-Genellikle Manager oyunlarında gördüğümüz oyuncu geliştirip başka takımlara satma olayı Mobil Fifa 16'da da karşımıza çıkıyor. Ultimate Team özelliği ile kendi takımını kurabilir, genç oyuncuları yetiştirebilirsin, kısacası her şeyi yönetebilirsin.

fifa-16-mobile

Fifa 16 Ultimate Team oyunu nasıl indirilir ?


Oyunu buraya tıklayarak Android cihazlarınıza ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

3 yorum:


EmoticonEmoticon