26 Eylül 2015 Cumartesi

Facebook’ta Arkadaş Listesi Gizleme

Facebook, günümüzde bir çok kişi tarafından günlük olarak kullanılmakta ve artık gün içerisinde yaptığımız rutin işler arasında kendisine yer buldu diyebiliriz. Bu sosyal ağ üzerinde arkadaşlar ekleyebiliyoruz ancak bazı kullanıcılar benim arkadaşlarımı kimse görmesin diyebiliyor.

Facebook arkadaş listesi nasıl gizlenir 2016 diyen kullanıcılar için bu sayfamızda gerekli anlatımı yapacağız. Arkadaş listesi gizleme işleminden sonra dilerseniz arkadaş listenizi tekrar görünür hale getirme şansınız bulunmakta.

Facebook Arkadaş listesi nasıl gizlenir ?


1- İlk olarak herhangi bir tarayıcıdan Facebook hesabınıza giriş yapınız ve sağ üstte ki menü tuşuna basınız. Menü tuşuna bastıktan sonra açılan menüde en üstte adınızın soyadınızın olduğu seçeneğe tıklayarak kendi profilinize ulaşınız.

facebook-arkadas-gizleme
2- Ardından kendi profilinizde iken Durum yazdığınız yerin üstünde yer alan Arkadaşlar butonuna basınız.

facebook-arkadas-gizleme-1
3- Bu butona bastıktan sonra arkadaş listeniz açılacaktır. Burada Herkese açık yazısı yer almakta. Herkese açık yazısının üstüne dokununuz ve bir liste açılacaktır. Bu listeden Diğer butonuna basınız.

facebook-arkadas-gizleme-2
4- Diğer butonuna bastıktan sonra böyle bir ekran gelecektir. Burada Sadece ben seçeneğini seçerseniz arkadaş listeniz sadece size görünür olacaktır.

facebook-arkadas-gizleme-2016

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

4 yorum:


EmoticonEmoticon