7 Eylül 2015 Pazartesi

En iyi Türk Yapımı Android Oyunları

android-turk-oyunlar

Android için en iyi Türkçe oyunlar arıyorsanız doğru sayfada olduğunuzu belirtmek istiyorum. Android için yapılan Türk yapımı oyunlara her türlü destek vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Oldukça iyi işler çıkaran Türkler, bazı oyunları ile Global'de de başarı sağlamayı başardılar.

Evliya Çelebi: Ölümsüzlük Suyu
Bu oyun Peak Games tarafından Türkçe olarak tasarlanmış. Bu oyunda Evliya çelebi ile Mısırdan Türkiye'ye amansız bir maceraya katılıyorsunuz. Kaliteli grafikler sunan bu oyunda ilerlerken altınları toplamayı unutmayınız.


Real Car Parking
Android için bir çok yarış ve park etme oyunları yer almakta. Kaliteli park etme oyunlarına dikkat ederseniz hepsi başarılı yapımcılardan. Ancak Ali Can tarafından tasarlanan Real Car Parking oyunu, bu başarılı oyunlar ile kapışacak düzeyde. Play Store'da şahin park etme gibi oyunlardan gına gelmiş kişiler, Türk yapımı olan kaliteli Real Car Parking oyununu denemeli diye düşünüyorum.

Traffic Racer
Tek cadde üzerinde yoğun trafikte ilerlediğiniz bir oyun düşünün. Traffic Racer oyunu sunduğu çeşitli oyun varyasyonları ile bunu başarıyor. Soner Kara tarafından geliştirilen Traffic Racer oyununda 31 farklı araç ve 5 farklı mekan yer almakta.( şehir dışı, çöl, karlı yol, yağmurlu yol ve şehirde gece ) Sonsuz, Çift Yön, Zamana Karşı, Polis Takibi ve Serbest Sürüş gibi 5 oyun modu sunan Traffic Racer oyunu, adından yabancı ülkelerde de bahsettirmeyi başardı.

Online Kafa Topu
Benimde beğeni ile oynadığım, sürekli hediye yarışmacıları yapılan Kafa topu oyunu zaman geçirmek için bana göre güzel bir oyun. İzmo tarafından geliştirilen bu oyunda, online olarak gerçek rakiplere karşı oynuyorsunuz. Bin, 2 bin gibi altın maçları bulunan bu oyunda, oyuna başlamadan önce de oyunda ki altınlarınıza göre karakterinize ekstra güçler alabiliyorsunuz.

Oyunda hediyeli turnuvalar sunulmakta. Ne kadar maç kazanırsanız sıralamanız o kadar yükselecek ve hediyelerin sahibi olabileceksiniz.

Sword Of Xolan
Yabancı Android bloglarında oyununu paylaşılan Alper Sarıkaya, 8 bit görüntülü Sword Of Xolan oyunu ile oldukça ilgi topladı. Oyunda yer alan 30 farklı bölüm ile 30 farklı düşmana karşı mücadele verebilirsin.

Car Driver 3
Car Driver oyununu ilk sürümünden beri oynamaktayım ve oyunun 3.versiyonunu da merakla oynamaktayım. Osman Elbeyi tarafından tasarlanan bu oyunun, her sürümünün kolay ve zor versiyonları yer almakta. Özellikle grafikleri ve oynanışı oldukça hoşuma giden bu oyunda, direksiyonu çevirmek bile keyifli geliyor bana.

WoodBall
İlk çıktığında oynadım ve bana çocukluğumu hatırlatan bir oyun oldu. Oyunda bir tahta üzerinde online oyuncular ile maç yapıyorsunuz. Sahada bulunan çivi engellerini aşıp, karşı rakibinize olabildiğince gol atmanız gerekmekte. Ne kadar gol atarsanız oyunda o kadar başarılı olursunuz. Son güncelleme ile grafik kalitesi de arttırılmış.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon