17 Eylül 2015 Perşembe

Apple'ın ilk Android Uygulaması Play Store'da Hoş Karşılanmadı !

move-to-ios

Apple, Android kullanıcılarının beğenisini çekebilmek için Move to iOS adlı uygulamayı yayınladı. Apple, Android telefondan iOS cihaza geçmek isteyen kullanıcıların işine yarayacak türden bir uygulama sunmuş.

Android telefonlarla uğraşan kişiler için tasarlanmış bu uygulamada, telefonunuzda ki tüm bilgileri yeni iOS cihazınıza taşıyabiliyorsunuz. Rehber, ileti geçmişi, Fotoğraf video, web yer imleri, mail hesapları, takvim bilgileri ve buna benzer tüm bilgilerinizi Android telefondan yeni iOS cihazınıza taşıyacak olan bu uygulama, Play Store'da pek hoş karşılanmadı.

[caption id="attachment_4336" align="alignnone" width="610"]move-ios-android Move to ios Play Store Puan tablosu[/caption]

Uygulamanın Play Store sayfasına bakarak yorumları takip edeyim diye düşündüm ancak derecelendirme kısmında ki binlerce 1 yıldızı görünce şaşırdım açıkcası. Yorumlarda bir o kadar ilginç. Apple'ın böyle bir hizmet sunması Türk Android kullanıcılarına pek hoş gelmedi herhalde : )

Gelelim uygulamaya. Her ne kadar 1 yıldız verilse de uygulama bence işe yarar türden. Yorumlara eğlenmek amaçlı bakabilirsiniz : ). Yeni iOS cihaz almak isteyenler için yararlı olacaktır bence. Ceply.net olarak eğer bir gün olurda iOS'a geçersem bu uygulamayı kullanırım.

Kaynak: Play Store

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon