26 Eylül 2015 Cumartesi

Android Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Yükleme

Android Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme işlemi için yapmanız gereken bir kaç işlem yer almakta. Cep telefonunuzun kamerası ile çektiğimiz fotoğraflar Galeri üzerinde bulunmakta ve bu fotoğraflarımızı yanlışlıkla veya isteyerek silebiliriz. Ardından silinen fotoğrafı pişman olup geri getirmek isteyebiliriz.

İşte bu anda Android cihazlarda fotoğraflar geri yüklenir mi sorusu kafanızda canlanır gibi oluyor. Bu sorumuzun cevabı evet.

Android Telefonda Silinen Fotoğraflar Nasıl geri yüklenir ?


Öncelikle anlatıma geçmeden önce bir not belirtmek istiyorum. Eğer fotoğraflarınızı format attıktan sonra geri getirmek istiyorsanız bu sayfamızı okumalısınız.

Normal bir şekilde galeriden sildiğiniz fotoyu geri getirmek istiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edin.

İlk olarak Android cep telefonunuza burada ki android uygulamasını indirip yükleyiniz. Telefonda fotoğrafları geri getirmek için Play Store'da başarılı bulduğum Restore Image uygulamasını açınız. Bu uygulama hem hafıza kartı hemde telefon hafızasında ki fotoğrafları geri getirmek için uygulamada taramayı açın ve ardından gelen fotoğraflarınız arasından kurtarmak istediklerinizi seçiniz. Tabi ki de fotoğraflar gelecektir ancak tam kalitesi ile beklemeyin, kalite düşüşü olabilir.

silinen-fotolari-geri-getirme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon