28 Eylül 2015 Pazartesi

Android için En iyi Online Oyunlar

Android telefonlarınızdan internet ile oynayabileceğiniz kaliteli online, çok oyunculu oyunlar bulunmakta. Oyunlara telefona karşı oynamaktan sıkılmış olanlar, Android için yer alan online oyunları tercih edebilir ve kendisi gibi gerçek oyuncualra karşı oynamanın keyfini çıkarabilir. Android için online aksiyon oyunu, Strateji oyunu veya Clans of Clans benzeri oyunlar bulabilirsiniz. Android için online oyunlar aşağıda listelenmiştir.

android-en-iyi-online-oyunlar

Android Online oyunlar listesi


Clash of Clans

Clash of Clans oyunu artık bir çok kişi tarafından oynanmakta. Oyunda köyünüzü oluşturun ve karşı köylere karşı başarı yakalamaya çalışın. Ayrıca Clash of Clans bilgisayardan nasıl oynanır sayfamızda bu online oyunu mouse ile oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Game of War – Fire Age

Artık televizyonlarda da reklamını gördüğümüz Game of War Android oyunu ile Krallık'ı Hakimiyet altına almak için EN BÜYÜK Savaş'a sende katıl!


Boom Beach

Clans of Clans yapımcısı olan Supercell firması, Clans of Clans oyunundan sonra boş durmadı ve Boom Beach adlı Strateji oyununu Android oyunculara sundu. Oyunda sizin gibi oyuncular ile tim oluşturun ve adaların sahibi olun.


World of Tanks

İlk tanıttığımız 2 oyun tercih edebileceğiniz strateji oyunlarına yer verdik. Android için tercih edebileceğiniz online oyunlar arasında oynayabileceğiniz online tank oyunu da yer almakta. World of Tanks oyunu ile 10 eşsiz savaş arenasında dünya çapında ki 90 milyondan fazla tank oyuncusu ile birlikte tank oyunu oynayabilirsiniz.


ETERNITY WARRIORS 4

Android RPG oyunlarının en iyisi olan ETERNITY WARRIORS 4 oyunu Glu firması tarafından tasarlanarak, Play Store Aksiyon kategorisine yüklenmiş. Oyun arenasında online oynayan diğer oyunculara karşı arenaya git ve PVPlere katıl. Kendi oyun locanı kur, takım arkadaşlarını oluştur ve diğer oyunculara karşı üstünlüğünü sağlayarak takım lideri olmaya çalış.


Order & Chaos 2: Redemption

MMORPG oyununda en büyük kurtuluş hikayesine imza at.Açık PvP'de oyun içi hakimiyet kurmak için diğer oyunculara karşı üstünlük kur ve oyunun galibi ol. Oyun içerisinde geliştirilen sohbet ve posta kutusu özelliği ile diğer takım arkadaşların ile iletişim halinde olabilirsin.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon