7 Eylül 2015 Pazartesi

Androhaber ile Mobil Teknoloji

androhaberGünlük hayatta teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonlarında gelişimi hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Akıllı telefonlar yeni özellikleri ile kullanıcıların isteklerini karşılamaya çalışıyorlar. Bunun ile birlikte android işletim sistemi ve iOS işletim sistemi de pararel olarak gelişmeye devam ediyor.

Android cihazlar içerisinde gözle görülebilir düzeyde yükselişe geçen Samsung Galaxy ve bunu takip eden Sony Xperia serisi oluşturuyor. Samsung Galaxy ile iOS-iPhone kapışma teknoloji olarak akıllı telefonlardaki rekabetin büyümesinde de çok büyük etmen.  Her bir marka birbirine fark atabilmek ve fark yaratabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Sitemiz sayesinde bu tarz son mobil haberlere http://www.androhaber.net/ adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Android Haberler başlı başına incelenmesi gereken bir husus olduğu için sitemizde de bu başlığa ayrı bir yer verdik ve bununla birlikte android ipuçları kategorimizde de android sorunlarınıza yer vermekteyiz. Örnek vermek gerekirse Samsung Galaxy kullanıcılarının çokluğuyla birlikte samsung galaxy sorunları da bir hayli artar nitelikte. Bizde bu konuları çözerek sizlerin sorunlarını ortadan kaldıracak başlıklar paylaşıyoruz.

Bununla birlikte android oyunlar ve android uygulamaları çok geniş yer kaplayan bir saha ve her gün yeni bir uygulama çıkabiliyor. Biz sizler için takip ettiğimiz popüler oyun ve uygulamalar ile birlikte yeni çıkan oyun ve uygulamaları da takip ediyoruz. Sizlerde sitemizi takip ederek yeni çıkan uygulamaları ve oyunları takip etme şansını elde edebilirsiniz.

Mobil konuları ile teknoloji haberlerini birbirinden ayırmamız mümkün olmadığından dolayı sitemizde dünyada gerçekleşen teknolojik haberleri seçerek ve en önemlilerini sitemizde günlük olarak paylaşımını yapmaktayız.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon