27 Eylül 2015 Pazar

AA 2 Oyunu Yapımcısından jig Oyunu

jig-androidGeneral Adaptive aa oyunu ile geçtiğimiz sene oldukça popüler oldu ve bu popülerliğini değerlendirerek aa 2 Android oyununu bizlere sundu. AA 2 oyunu birince versiyona göre oldukça zor olmuştu ve ben oynarken halen sinir olabiliyorum.

Aa 2 oyununu bugün güncellediğimde jig adı ile yeni bir oyun versiyonunun geldiğini gördüm. jig oyunu nasıl oynanır diye hemen yükledim ve denemeye başladım. Jig oyununu buradan indirebilirsiniz.
jig-android-oyunu

jig oyunu nasıl oynanır ?


Bu oyunda sağdan toplar gelmekte ve toplar ekranın ortasında durmakta. Sağdan gelen toplar sizin yönettiğiniz topların yanında duruyor ve durduğu andan itibaren onu da yönetmek zorundasınız. Ekrana basılı tutarak sabit duran topları sağdan gelen toplar ile çarpıştırmamaya özen göstermelisiniz. Aşağıda ki video ile daha iyi anlatmış olabilirim.

Aşağıda ki video da göreceğiniz üzere oyun sadece ilk bölümlerde topu sabitlemek ile bitmiyor. Bazen toplar seke seke aşağı yukarı şeklinde gelmekte. Ben 10.level de pes ettim, oyunda 36 bölüm yer almakta bakalım siz kaçıncı bölümde pes edeceksiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon