17 Ağustos 2015 Pazartesi

WhatsApp Okunmadı Olarak İşaretle Nasıl yapılır ?

WhatsApp, Dünyada ve ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama ilk çıktığı zamanlar sadece text mesaj iletebilirken, yaptığı son güncellemeler ile görüntülü arama gibi özellikleri sunmaya başladı. Özellikle sunmuş olduğu WhatsApp web özelliği ile WhatsApp'ı bilgisayara taşıması yaptığı en iyi özellik oldu.

WhatsApp son güncellemesi ile kişiye özel bildirim özelliğini de ekleyerek kişiselleştirmeyi en üst düzeye çıkarmayı başardı. Facebook üzerinde yer alan Okunmadı olarak işaretle özelliği, son güncelleme ile birlikte WhatsApp uygulamasında da yer aldı.

Mesajını gördüğünüz ve okuduğunuz kişiye cevap vermek istemediğinizde mesajını okunmadı olarak işaretle yaparak karşı tarafa mavi tik gitmemesini sağlayabilirsiniz. Peki, WhatsApp Okunmadı Olarak İşaretleme özelliği nasıl kullanılır, nasıl yapacaz diye bir soru yöneltebilirsiniz.

WhatsApp Mesajı Okunmadı Olarak İşaretleme


Öncelikle kimin mesajını okunmadı olarak işaretle yapacağına karar veriniz. Ardından o mesajın üzerine basılı tutunuz. Ardından açılan pencerede en altta yer alan " Okunmadı olarak işaretle " seçeneğine dokunursanız bu işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.

whatsapp-okunmadi-olarak-isaretle

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon