4 Ağustos 2015 Salı

TV8 Rising Star Türkiye Oy Kullanma Uygulaması (Android)

rising-star-turkiye-android-yan-ekranTV8 Rising Star Türkiye yarışması için nasıl oy kullanırım diyen kullanıcılar TV8 yan ekran uygulamasını indirmeye başladı bile. TV8 Rising Star Türkiye yarışması için yayınlanan oy kullanma uygulaması ilk günden oldukça ilgi gördü.

Rising Star Türkiye TV8 yarışmasında juri artık sizsiniz. Canlı yayında performansını sergileyen yarışmacının performansını beğendiyseniz, TV8 Yan ekran uygulaması üzerinden ona oy kullanabilirsiniz. Her Pazartesi ve Salı günleri TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Rising Star Türkiye yarışmasında canlı canlı oy kullanabileceksiniz.

Rising Star Türkiye Oy nasıl kullanılır ?


Rising Star Türkiye yarışmasında oy kullanabilmek için iOS veya Android cihazınız olmalı. TV8 Yan ekran uygulaması şu anlık Windows Phone için yayınlanmadı.

Buraya tıklayarak Android telefonunuz için, buraya tıklayarak iOS cihazlarınız için uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra TV8 Yan ekran uygulamasını kurunuz. Kurduktan sonra açın ve ilk olarak Facebook ve Twitter hesabınız ile giriş yapınız. Ardından canlı yayında performansını sergileyen yarışmacı uygulama üzerinde yer alacaktır ve çubuğu sağa çekerek evet veya hayır oyu kullanacaksınız. Performansını beğendiyseniz EVET, beğenmediyseniz HAYIR seçeneğini seçebilirsiniz. Oy kullanımından hemen sonra sonuçlar ekrana gelecektir.

Rising Star Türkiye TV8 oy kullan yarışmasında sizin oylarınız çok önemli. Her hafta Pazartesi ve Salı ekranlara gelecek olan bu yarışmayı takip etmenizi tavsiye ederim. Rising Star Türkiye yan ekran oy kullanma programı,Rising Star Türkiye yan ekran indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon