7 Ağustos 2015 Cuma

Samsung Telefonlarda Rehber Nasıl Yedeklenir ?

Samsung Ace, Samsung Galaxy s2,Samsung Galaxy s3,Samsung Galaxy s4,Samsung Galaxy s5 ve Samsung Galaxy S6 modellerinde format atmadan önce Telefon rehberinizi, Sım kartınızı yedeklemek isteyebilirsiniz.
Samsung cihazlarda telefon rehberinde ki kişiler nasıl yedeklenir sorusuna cevap vereceğimiz bu sayfamızda yapacağınız işlem basamakları oldukça basit.

Samsung Telefonda Rehberde ki kişileri yedekleme


Telefonunuza format atma işlemini yapmadan önce telefonunuzun rehber kısmını açın ve orta tuşun solunda ki seçenekler tuşuna basınız. Ardından aşağıda ki gibi ekran gelecektir. Bu ekranda " İçe Aktar / Dışa Aktar " seçeneğine basınız.

samsung-rehber-yedekleme

Ardından " SD Karta Çıkar " seçeneğine basınız. Rehberiniz Hafıza kartınıza yedeklenecektir. Format atmadan önce Hafıza ( SD ) kartınızı kesinlikle telefondan çıkarınız. Hafıza kartını çıkardıktan sonra format atın ve format atma işlemini bitirdikten sonra Rehber kısmını açın ve Orta tuşun solunda ki seçenekler tuşuna basınız. Ardından yine " İçe Aktar / Dışa Aktar " seçeneğine basınız. Ardından " SD kartından al " seçeneğine basınız. Rehberiniz başarıyla kurulacaktır.

rehber-yedekleme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon