22 Ağustos 2015 Cumartesi

Need For Şahin Android oyunu

need-for-sahin-androidAndroid cihazlar için bir çok Şahin oyunu çıkmakta. Türk Atom Games'de Need For şahin oyununu Android kullanıcıları ile buluşturdu. Bugünde bu oyunu deneme fırsatım oldu ve denemişken ceply.net kullanıcılarına da sunayım diye düşündüm.

Özellikle Metrobus oyunu ile Türk yapımı oyunlarına devam eden Atom Games, Şahin oyunu ile de bu yapısına devam edeceğini gösteriyor. Need For şahin oyununu çıkaracağını daha önce Facebook sayfasından bildirmişti. İsmi de gayet güzel olan bu oyuna yeni bir güncelleme beklediğimi belirtmeliyim.

Oyun ilk açıldığında güzel bir garaj bizi bekliyor ve Şahin, Kartal gibi araçlar yer almakta. Bu araçlara garaj içerisinden modifiye yapabilir, yeni özellikler ekleyebilir ve yarışlara katılabilirsiniz. Yarış, Yanlama türlerinden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Yan tarafta bulunan Serbest ve çok oyunculu modu daha aktif olmadı.

Oyunu yapısı ve giriş grafikleri ile beğendim ancak oyun içi oynanış pek hoşuma gitmedi diyebilirim. Aracı çarptıktan sonra özellikle yanlama yaparken sanki kaymıyor gibi tekerlekler yanlıyor hissini göstermiyor. Yeni güncelleme ile beraber Atom Games'in bu sorunu düzelteceğini düşünüyorum. Oyunu buradan indirebilir ve puan vererek Türk geliştiricilere destek olabilirsiniz.

need-for-sahin

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon