19 Ağustos 2015 Çarşamba

iPhone için WhatsApp Web Yayınlandı !

whatsapp-web-iphoneAndroid için yayınlanan WhatsApp Web, sonunda iPhone kullanıcıları içinde çıktı. WhatsApp oldukça popüler bir mesajlaşma uygulaması ve kullanıcılar gün içerisinde sık sık WhatsApp üzerinden birbirleri ile mesajlaşmakta. Bilgisayar başında iken bir yandan da telefon üzerinden mesajlaşmak bazı kullanıcılara zor gelebilmekte. WhatsApp profilinizi bilgisayar üzerinden yönetebilir ve mesajlarınızı cevaplayabilirsiniz.

WhatsApp Web üzerinden Kod okutarak ulaşılabilen WhatsApp Web, ilk olarak Android kullanıcıları için yayınlandı ve şimdi de iPhone kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

iPhone WhatsApp Web Nasıl Kullanılır ?


Öncelikle WhatsApp uygulamanızı güncelleyiniz ve ardından bu adrese tıklayınız. Adrese tıkladıktan sonra telefonunuzdan WhatsApp> Ayarlar kısmına giriniz. Ayarlar kısmında yer alan WhatsApp Web seçeneğine basınız. Bilgisayar ekranında ki QR kodu telefonunuzun kamerasından tarattığınız an WhatsApp Web hizmeti aktif olacaktır.

WhatsApp Web bilgisayarınızda açık olduğu sürece iPhone cihazınızda da WhatsApp ve internet bağlantınızı kesmemelisiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon