12 Ağustos 2015 Çarşamba

Fifa 16 Android için Geliyor !

fifa-16Pc ve Mobil cihazlarda sürekli oynanan Futbol oyunlarının arasında yer alan Fifa oyunu, 2016 yılında da bizlerle olacak. EA Sports Fifa adı ile gelecek bu oyun, kısa bir süre sonra bizlerle olacak ve gelişmiş grafikleri ile oyunculara iyi bir futbol deneyimi sunmayı hedefliyor.

Konsol kalitesinde kalite ve oynanış sunmayı hedefleyen Ea Sports, telefonların gelişmiş özelliklerini de göz önünde bulundurarak oyuna ekstralar eklemeyi ihmal etmemiş. Oyuna yeni gelen özellikler ile oyun içerisinde futbolculara golden sonra sevinme animasyonları da eklenmiş.

Fifa 16 oyununda bulunacak Ultimate Team özelliği bir önce ki sürüme göre oldukça üstün olacak ve yeni özellikler ile daha heyecanlı olacak. Ultimate Team özelliğinde oyuncular arasında turnuvalar yapabilecek ve oyuncular arasında futbolcu değişimi de yapılabilecek. Fifa 16 oyunu iOS için 22 Eylül 2015 tarihinde yayınlandı, ancak halen Android için yayınlanmadı.

Konsol kalitesinde ki grafikleri ile gelen Fifa 16 oyunu, eski tarz kötü görünümlü mobil futbol oyunlarını adeta tarihe gömdü. İlk çıkan Android futbol oyunları neredeyse atari oyunu gibiydi. Tabi oyun motorları geliştikçe oyunlarda gelişmeye başladı. EA Sports oyunun grafiklerini geliştirmekle kalmamış ve sunduğu kolay kontroller ile oyunu daha da oynanabilir hale getirmiş.

fifa-16-ultimate-team

Fifa 16, önce ki Mobil sürümlerine farklı olarak tasarlanmış. Önceki Mobil Fifa oyunlarında direk takımını seçerek maça başlıyorduk. Ancak Fifa 16 ile yeni özelliklerin tadını çıkaracaksınız.

Fifa 16 Android oyunu ile gelen yenilikler


-Fifa 16 ile gol attıktan sonra direk santra yapmaya gitmeyeceksiniz. Mobilde olmayan gol sevinci fifa 16'da yerini almıış.

-Kolaylaştırılan kontrole yeni butonlar eklenmiş. Sağ alt tarafta buton şeklinde bulunan kontrol araçları daha kolay kullanım sağlarken, beceri hareketi gibi oyuncu hareketlerini de kullanmamıza olanak sağlıyor.

-Genellikle Manager oyunlarında gördüğümüz oyuncu geliştirip başka takımlara satma olayı Mobil Fifa 16'da da karşımıza çıkıyor. Ultimate Team özelliği ile kendi takımını kurabilir, genç oyuncuları yetiştirebilirsin, kısacası her şeyi yönetebilirsin.

fifa-16-mobile

Fifa 16 Ultimate Team oyunu nasıl indirilir ?


Oyunu buraya tıklayarak Android cihazlarınıza ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:


EmoticonEmoticon