6 Ağustos 2015 Perşembe

Farming Simulator 16 Android oyunu Çıktı !

farming-simulator-16Android oyunları kategorisine sürekli yeni oyunlar eklenmekte ve bunların arasında Simülasyon oyunları oldukça ilgi görmekte. Farming Simulator 16 oyunuda, Simülasyon oyunları sevenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.


Genellikle çoğu kişinin hayalidir, dağlık bir yerde arsa tutup orada çiftçilik yapmak. Ancak gerek şehir hayatı, gerek çalışma gereksinimi, gerekse okul nedeni ile bu hayalimiz genellikle emekliliğe kalmakta : ) Ancak Farming Simulator 16 Android oyunu ile bu hayalinizi sanalda olsa Android telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz.


Farming Simulator 16 oyununda kendinize ait bir çiftlik var ve bu çiftlik tamamen sizin kontrolünüzün altında. Bu çiftliğin düzeni size ait ve gerekeni yapmanız gerekmekte. İnek koyun yetiştirip bunların sütünü ve etini satıp oyun içi para kazanmalısınız. Hasat zamanı geldiğinde aynı işi az imle yapmanız gerekmekte.


Oyun New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone, MAN markalarına ait tarımsal makina araçları yer alan oyunda, beş farklı bitki hasatı yer almakta. Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı ve patates üretimini kendi çiftliğinde tasarla ve pazarda bunları satarak oyun içi skorunu yükselt. Ayrıca Wifi ve Bluetooth ile çoklu oyunculu modu ile arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Oyunu buradan yükleyebilirsiniz.


farming-simulator-16-android


 

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon